Nikola Lulic Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
L
1
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:08 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
7.6/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Nikola Lulic – Tennisennusteet ja Tilastot
Nikola Lulic AI-algoritmimme on analysoinut 1 ottelua, joissa Nikola Lulic on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (31) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 59.5% | 60.3% | 60.4% |
| 1. syöttö voitettu | 59.2% | 58.6% | 61% |
| 2. syöttö voitettu | 46.3% | 43.6% | 44.7% |
| Ässät / ottelu | 2.1 | 2 | 1.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.3 | 3.5 | 3.6 |
| Murtopallot torjuttu | 59.7% | 54.4% | 55.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.3% | 27.8% | 26.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.1% | 39.8% | 39.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 65.9% | 58.4% | 61.9% |
| Pisteet yhteensä | 52.2% | 48.9% | 48.8% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Savi (31) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.4% |
| 1. syöttö voitettu | 61% |
| 2. syöttö voitettu | 44.7% |
| Ässät / ottelu | 1.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 |
| Murtopallot torjuttu | 55.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.4% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (31)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.4% |
| 1. syöttö voitettu | 61% |
| 2. syöttö voitettu | 44.7% |
| Ässät / ottelu | 1.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 |
| Murtopallot torjuttu | 55.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 61.9% |
| Pisteet yhteensä | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.3% |
| 1. syöttö voitettu | 58.6% |
| 2. syöttö voitettu | 43.6% |
| Ässät / ottelu | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 |
| Murtopallot torjuttu | 54.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 58.4% |
| Pisteet yhteensä | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59.5% |
| 1. syöttö voitettu | 59.2% |
| 2. syöttö voitettu | 46.3% |
| Ässät / ottelu | 2.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.3 |
| Murtopallot torjuttu | 59.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 27.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 65.9% |
| Pisteet yhteensä | 52.2% |
Tilastot by Surface
Savi (31)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.4% |
| 1. syöttö voitettu | 61% |
| 2. syöttö voitettu | 44.7% |
| Ässät / ottelu | 1.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 |
| Murtopallot torjuttu | 55.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 26.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.4% |