Patrick Brady Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 22 |
U21.5 |
7.6/10 | |
13:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
465 637 |
O18.5 |
9.3/10 | |
12:12 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 623 |
1 |
4.8/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
363 636 |
2 |
4.9/10 | |
12:10 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:50 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
1.5/10 | |
18:55 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
10/10 | |
12:55 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
723 566 |
O20.5 |
7.3/10 | |
15:50 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 627 |
O20.5 |
5.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
2.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.3/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.9/10 |
Tietoa pelaajasta Patrick Brady – Tennisennusteet ja Tilastot
Patrick Brady on 20-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 897. AI-algoritmimme on analysoinut 12 ottelua, joissa Patrick Brady on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 58.3%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (25) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 71.2% | 75% | 73.6% |
| 1. syöttö voitettu | 67.9% | 66% | 64.7% |
| 2. syöttö voitettu | 51.6% | 51% | 47.8% |
| Ässät / ottelu | 2.1 | 1.8 | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 | 1.5 | 1.8 |
| Murtopallot torjuttu | 59.4% | 57.1% | 60% |
| Murtopallot hyödynnetty | 14.1% | 18.7% | 14.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.3% | 39.1% | 36.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 105.5% | 119.2% | 115.2% |
| Pisteet yhteensä | 63.9% | 60.5% | 56.1% |
| Tilasto | Kova (22) | Nurmi (3) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 75% | 68% |
| 1. syöttö voitettu | 66% | 58.8% |
| 2. syöttö voitettu | 51% | 37.5% |
| Ässät / ottelu | 2 | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 57.1% | 68.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 18.7% | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.1% | 27.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 73.6% |
| 1. syöttö voitettu | 64.7% |
| 2. syöttö voitettu | 47.8% |
| Ässät / ottelu | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 |
| Murtopallot torjuttu | 60% |
| Murtopallot hyödynnetty | 14.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 36.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 115.2% |
| Pisteet yhteensä | 56.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 75% |
| 1. syöttö voitettu | 66% |
| 2. syöttö voitettu | 51% |
| Ässät / ottelu | 1.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.5 |
| Murtopallot torjuttu | 57.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 18.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 119.2% |
| Pisteet yhteensä | 60.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 71.2% |
| 1. syöttö voitettu | 67.9% |
| 2. syöttö voitettu | 51.6% |
| Ässät / ottelu | 2.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.8 |
| Murtopallot torjuttu | 59.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 14.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 105.5% |
| Pisteet yhteensä | 63.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 75% |
| 1. syöttö voitettu | 66% |
| 2. syöttö voitettu | 51% |
| Ässät / ottelu | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 |
| Murtopallot torjuttu | 57.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 18.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68% |
| 1. syöttö voitettu | 58.8% |
| 2. syöttö voitettu | 37.5% |
| Ässät / ottelu | 2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 68.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 27.2% |