Radovan Michalik Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#1357
Ikä22
Viimeaikainen vire
L
1
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
9.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Radovan Michalik – Tennisennusteet ja Tilastot
Radovan Michalik on 22-vuotias ammattilaistennispelaaja. AI-algoritmimme on analysoinut 1 ottelua, joissa Radovan Michalik on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (53) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 61.3% | 59.8% | 58.7% |
| 1. syöttö voitettu | 62.8% | 67% | 68.9% |
| 2. syöttö voitettu | 47.6% | 42.1% | 46% |
| Ässät / ottelu | 2.1 | 2.8 | 3.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 | 4 | 3.5 |
| Murtopallot torjuttu | 50% | 52.4% | 53.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 4.1% | 11% | 14% |
| Palautuspisteet voitettu | 29.1% | 30.5% | 31.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 80.1% | 69.3% | 70.3% |
| Pisteet yhteensä | 51.9% | 49.3% | 48.7% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (24) | Savi (21) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 58.8% | 54% |
| 1. syöttö voitettu | 69.6% | 70.7% |
| 2. syöttö voitettu | 43.2% | 48.4% |
| Ässät / ottelu | 4.1 | 2.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 | 3.2 |
| Murtopallot torjuttu | 55.2% | 37.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15.8% | 8.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 31.9% | 33.5% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (53)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58.7% |
| 1. syöttö voitettu | 68.9% |
| 2. syöttö voitettu | 46% |
| Ässät / ottelu | 3.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 |
| Murtopallot torjuttu | 53.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 14% |
| Palautuspisteet voitettu | 31.7% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 70.3% |
| Pisteet yhteensä | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59.8% |
| 1. syöttö voitettu | 67% |
| 2. syöttö voitettu | 42.1% |
| Ässät / ottelu | 2.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4 |
| Murtopallot torjuttu | 52.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 11% |
| Palautuspisteet voitettu | 30.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 69.3% |
| Pisteet yhteensä | 49.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.3% |
| 1. syöttö voitettu | 62.8% |
| 2. syöttö voitettu | 47.6% |
| Ässät / ottelu | 2.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 4.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 29.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 80.1% |
| Pisteet yhteensä | 51.9% |
Tilastot by Surface
Kova (24)
Savi (21)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58.8% |
| 1. syöttö voitettu | 69.6% |
| 2. syöttö voitettu | 43.2% |
| Ässät / ottelu | 4.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 |
| Murtopallot torjuttu | 55.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 31.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 54% |
| 1. syöttö voitettu | 70.7% |
| 2. syöttö voitettu | 48.4% |
| Ässät / ottelu | 2.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.2 |
| Murtopallot torjuttu | 37.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 8.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 33.5% |