Ramkumar Ramanathan Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#1181
Ikä30
Pituus6'2"
Paino179 lb
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
L
L
W
L
3
Analysoidut ottelut
66.7%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
1 |
8/10 | |
10:55 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:45 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
6.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:15 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
562 736 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Ramkumar Ramanathan – Tennisennusteet ja Tilastot
Ramkumar Ramanathan on 30-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 1181. AI-algoritmimme on analysoinut 3 ottelua, joissa Ramkumar Ramanathan on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 66.7%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (14) | Viimeiset 52 viikkoa (14) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 62.7% | 63.4% | 63.4% |
| 1. syöttö voitettu | 70.5% | 72% | 72% |
| 2. syöttö voitettu | 49.6% | 49.6% | 49.6% |
| Ässät / ottelu | 7.1 | 8.2 | 8.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 | 3.1 | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 60% | 65.7% | 65.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 10.9% | 10.2% | 10.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 32% | 32.5% | 32.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 62.7% | 63.8% | 63.8% |
| Pisteet yhteensä | 47.8% | 49.1% | 49.1% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (14) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.4% |
| 1. syöttö voitettu | 72% |
| 2. syöttö voitettu | 49.6% |
| Ässät / ottelu | 8.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 65.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 10.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 32.5% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (14)
Viimeiset 20 (14)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.4% |
| 1. syöttö voitettu | 72% |
| 2. syöttö voitettu | 49.6% |
| Ässät / ottelu | 8.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 65.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 10.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 32.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 63.8% |
| Pisteet yhteensä | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.4% |
| 1. syöttö voitettu | 72% |
| 2. syöttö voitettu | 49.6% |
| Ässät / ottelu | 8.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 65.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 10.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 32.5% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 63.8% |
| Pisteet yhteensä | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62.7% |
| 1. syöttö voitettu | 70.5% |
| 2. syöttö voitettu | 49.6% |
| Ässät / ottelu | 7.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 |
| Murtopallot torjuttu | 60% |
| Murtopallot hyödynnetty | 10.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 32% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 62.7% |
| Pisteet yhteensä | 47.8% |
Tilastot by Surface
Kova (14)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63.4% |
| 1. syöttö voitettu | 72% |
| 2. syöttö voitettu | 49.6% |
| Ässät / ottelu | 8.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 65.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 10.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 32.5% |