Renata Zarazua Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Tulossa |
| - |
|
|
? |
? |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:05 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 613 |
O17.5 |
7.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:50 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
167 635 |
O17.5 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 161 |
1 |
6.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
2/10 | |
16:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
O19.5 |
7.3/10 | |
16:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 601 |
1 |
7.9/10 | |
17:07 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 261 |
1 |
7.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 362 |
O18.5 |
8.8/10 | |
01:05 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5/10 | |
18:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
462 646 |
O18.5 |
8.3/10 | |
17:45 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 722 |
O17.5 |
6.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
5.6/10 | |
23:10 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
1.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:40 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 364 |
1 |
4.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
366 637 |
2 |
2.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:20 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 562 |
O8.5 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.9/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:20 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U27.5 |
10/10 | |
02:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 563 |
O18.5 |
10/10 |
Tietoa pelaajasta Renata Zarazua – Tennisennusteet ja Tilastot
Renata Zarazua on 28-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 75. AI-algoritmimme on analysoinut 21 ottelua, joissa Renata Zarazua on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 71.4%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (66) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 84.6% | 80.5% | 75.7% |
| 1. syöttö voitettu | 53.6% | 56.6% | 57.9% |
| 2. syöttö voitettu | 48% | 46.9% | 48.3% |
| Ässät / ottelu | 0.1 | 0.4 | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 | 1.6 | 1.7 |
| Murtopallot torjuttu | 58.3% | 51.6% | 53.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 32.6% | 34.4% | 38.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.1% | 43.8% | 44.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 133.6% | 81% | 65.8% |
| Pisteet yhteensä | 70.8% | 58.3% | 53.4% |
| Tilasto | Kova (41) | Savi (18) | Nurmi (4) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 77.3% | 72.6% | 72.4% |
| 1. syöttö voitettu | 58.4% | 55.1% | 62.9% |
| 2. syöttö voitettu | 49.2% | 44.8% | 54.1% |
| Ässät / ottelu | 0.7 | 0.3 | 0.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.6 | 2.1 | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 50.5% | 53.8% | 76.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 37.9% | 42.2% | 31.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 44% | 46.7% | 41.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 75.7% |
| 1. syöttö voitettu | 57.9% |
| 2. syöttö voitettu | 48.3% |
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 |
| Murtopallot torjuttu | 53.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 38.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 44.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 65.8% |
| Pisteet yhteensä | 53.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 80.5% |
| 1. syöttö voitettu | 56.6% |
| 2. syöttö voitettu | 46.9% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.6 |
| Murtopallot torjuttu | 51.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.8% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 81% |
| Pisteet yhteensä | 58.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 84.6% |
| 1. syöttö voitettu | 53.6% |
| 2. syöttö voitettu | 48% |
| Ässät / ottelu | 0.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.7 |
| Murtopallot torjuttu | 58.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 32.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 133.6% |
| Pisteet yhteensä | 70.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 77.3% |
| 1. syöttö voitettu | 58.4% |
| 2. syöttö voitettu | 49.2% |
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 1.6 |
| Murtopallot torjuttu | 50.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 37.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 44% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 72.6% |
| 1. syöttö voitettu | 55.1% |
| 2. syöttö voitettu | 44.8% |
| Ässät / ottelu | 0.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | 53.8% |
| Murtopallot hyödynnetty | 42.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 72.4% |
| 1. syöttö voitettu | 62.9% |
| 2. syöttö voitettu | 54.1% |
| Ässät / ottelu | 0.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2 |
| Murtopallot torjuttu | 76.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 31.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.6% |