Samuel Vincent Ruggeri Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:09 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 165 |
O21.5 |
6.3/10 | |
12:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3/10 | |
11:09 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
9.7/10 | |
07:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 364 |
O20.5 |
6.7/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.1/10 | |
07:30 Päättynyt |
| 1
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1.8/10 | |
07:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.8/10 | |
07:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.8/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 562 |
O21.5 |
3.9/10 | |
08:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
1.7/10 | |
07:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
166 637 |
O21.5 |
5.9/10 | |
07:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
2.6/10 | |
07:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.5/10 | |
08:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
U21.5 |
1.6/10 | |
10:05 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
8.2/10 | |
08:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.1/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8.1/10 | |
08:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
7/10 |
Tietoa pelaajasta Samuel Vincent Ruggeri – Tennisennusteet ja Tilastot
Samuel Vincent Ruggeri on 23-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 689. AI-algoritmimme on analysoinut 25 ottelua, joissa Samuel Vincent Ruggeri on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 52%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (32) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | - | 61.9% |
| 1. syöttö voitettu | - | - | 69.2% |
| 2. syöttö voitettu | - | - | 50% |
| Ässät / ottelu | 6.2 | 7.5 | 7.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.3 | 3.1 | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | - | - | 75% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | - | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.5% | 38.9% | 37.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | - | 1626.2% |
| Pisteet yhteensä | 104.9% | 104.5% | 97.2% |
| Tilasto | Kova (27) | Savi (5) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 61.9% |
| 1. syöttö voitettu | - | 69.2% |
| 2. syöttö voitettu | - | 50% |
| Ässät / ottelu | 7.9 | 3.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 | 2.6 |
| Murtopallot torjuttu | - | 75% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.9% | 18.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.9% |
| 1. syöttö voitettu | 69.2% |
| 2. syöttö voitettu | 50% |
| Ässät / ottelu | 7.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Murtopallot torjuttu | 75% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 37.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 1626.2% |
| Pisteet yhteensä | 97.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 7.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Palautuspisteet voitettu | 38.9% |
| Pisteet yhteensä | 104.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 6.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.3 |
| Palautuspisteet voitettu | 37.5% |
| Pisteet yhteensä | 104.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 7.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.1 |
| Palautuspisteet voitettu | 38.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.9% |
| 1. syöttö voitettu | 69.2% |
| 2. syöttö voitettu | 50% |
| Ässät / ottelu | 3.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.6 |
| Murtopallot torjuttu | 75% |
| Murtopallot hyödynnetty | 0% |
| Palautuspisteet voitettu | 18.9% |