Sara Yoshida Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
L
W
L
3
Analysoidut ottelut
66.7%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:51 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.9/10 | |
22:47 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.5/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Sara Yoshida – Tennisennusteet ja Tilastot
Sara Yoshida AI-algoritmimme on analysoinut 3 ottelua, joissa Sara Yoshida on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 66.7%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (17) | Viimeiset 52 viikkoa (17) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 64.4% | 64.5% | 64.5% |
| 1. syöttö voitettu | 48.9% | 51.7% | 51.7% |
| 2. syöttö voitettu | 37.7% | 39.7% | 39.7% |
| Ässät / ottelu | 0.9 | 0.9 | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.6 | 3.7 | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | 43.6% | 46.6% | 46.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | - | - |
| Palautuspisteet voitettu | 40.6% | 40.6% | 40.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 132.4% | 75.7% | 75.7% |
| Pisteet yhteensä | 58.6% | 32.2% | 32.2% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (16) |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.5% |
| 1. syöttö voitettu | 51.7% |
| 2. syöttö voitettu | 39.7% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 |
| Murtopallot torjuttu | 46.6% |
| Murtopallot hyödynnetty | - |
| Palautuspisteet voitettu | 40.6% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (17)
Viimeiset 20 (17)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.5% |
| 1. syöttö voitettu | 51.7% |
| 2. syöttö voitettu | 39.7% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | 46.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 75.7% |
| Pisteet yhteensä | 32.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.5% |
| 1. syöttö voitettu | 51.7% |
| 2. syöttö voitettu | 39.7% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.7 |
| Murtopallot torjuttu | 46.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 75.7% |
| Pisteet yhteensä | 32.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.4% |
| 1. syöttö voitettu | 48.9% |
| 2. syöttö voitettu | 37.7% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.6 |
| Murtopallot torjuttu | 43.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 132.4% |
| Pisteet yhteensä | 58.6% |
Tilastot by Surface
Kova (16)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.5% |
| 1. syöttö voitettu | 51.7% |
| 2. syöttö voitettu | 39.7% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 |
| Murtopallot torjuttu | 46.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.6% |