1. Etusivu
  2. Turnaukset
  3. ITF Women W15 Gurugram
  4. Saumya Ronde
Saumya Ronde

Saumya Ronde Ennusteet, Tilastot ja Vire

IN

Viimeaikainen vire

L
1 Analysoidut ottelut
100% Ennustetarkkuus

Tennisennusteet

Powered by TennisPredictions
PvmOtteluTulos12VIHJEENNUST. TULOSBEST TIPLUOTT.

04:30

Päättynyt
IN
Y. Panwar
IN
S. Ronde
2
1
-156
115

1

-156
626
462

O19.5

-120
5.5/10

Tietoa pelaajasta Saumya Ronde – Tennisennusteet ja Tilastot

Saumya Ronde AI-algoritmimme on analysoinut 1 ottelua, joissa Saumya Ronde on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.

Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.

Syöttötilastot & Palautustilastot
Tilasto Viimeiset 10 (10) Viimeiset 20 (19) Viimeiset 52 viikkoa (19)
1. syöttö % 58.6% 60.7% 60.7%
1. syöttö voitettu 62.2% 59.3% 59.3%
2. syöttö voitettu 42.6% 41% 41%
Ässät / ottelu 0.9 0.6 0.6
Tuplavirheet / ottelu 6.9 6 6
Murtopallot torjuttu 65.8% 55.1% 55.1%
Murtopallot hyödynnetty 55.9% 55.6% 55.6%
Palautuspisteet voitettu 52% 51.9% 51.9%
Syöttövuoron pitäminen % 115.6% 71.6% 71.6%
Pisteet yhteensä 73.2% 60.5% 60.5%
Tilastot by Surface
Tilasto Kova (14) Savi (5)
1. syöttö % 60.7% -
1. syöttö voitettu 59.3% -
2. syöttö voitettu 41% -
Ässät / ottelu 0.7 0.4
Tuplavirheet / ottelu 5.4 7.8
Murtopallot torjuttu 55.1% -
Murtopallot hyödynnetty 55.6% -
Palautuspisteet voitettu 51.9% 51.9%
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (19) Viimeiset 20 (19) Viimeiset 10 (10)
StatValue
1. syöttö %60.7%
1. syöttö voitettu59.3%
2. syöttö voitettu41%
Ässät / ottelu0.6
Tuplavirheet / ottelu6
Murtopallot torjuttu55.1%
Murtopallot hyödynnetty55.6%
Palautuspisteet voitettu51.9%
Syöttövuoron pitäminen %71.6%
Pisteet yhteensä60.5%
StatValue
1. syöttö %60.7%
1. syöttö voitettu59.3%
2. syöttö voitettu41%
Ässät / ottelu0.6
Tuplavirheet / ottelu6
Murtopallot torjuttu55.1%
Murtopallot hyödynnetty55.6%
Palautuspisteet voitettu51.9%
Syöttövuoron pitäminen %71.6%
Pisteet yhteensä60.5%
StatValue
1. syöttö %58.6%
1. syöttö voitettu62.2%
2. syöttö voitettu42.6%
Ässät / ottelu0.9
Tuplavirheet / ottelu6.9
Murtopallot torjuttu65.8%
Murtopallot hyödynnetty55.9%
Palautuspisteet voitettu52%
Syöttövuoron pitäminen %115.6%
Pisteet yhteensä73.2%
Tilastot by Surface
Kova (14) Savi (5)
StatValue
1. syöttö %60.7%
1. syöttö voitettu59.3%
2. syöttö voitettu41%
Ässät / ottelu0.7
Tuplavirheet / ottelu5.4
Murtopallot torjuttu55.1%
Murtopallot hyödynnetty55.6%
Palautuspisteet voitettu51.9%
StatValue
Ässät / ottelu0.4
Tuplavirheet / ottelu7.8
Palautuspisteet voitettu51.9%