Segundo Goity Zapico Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#1320
Viimeaikainen vire
L
L
L
W
L
5
Analysoidut ottelut
40%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:25 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3/10 | |
14:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
363 636 |
2 |
3.3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 462 |
|
||
16:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
|
||
16:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Segundo Goity Zapico – Tennisennusteet ja Tilastot
Segundo Goity Zapico AI-algoritmimme on analysoinut 5 ottelua, joissa Segundo Goity Zapico on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 40%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (14) | Viimeiset 52 viikkoa (14) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 68.2% | 64.5% | 64.5% |
| 1. syöttö voitettu | 58.3% | 59.6% | 59.6% |
| 2. syöttö voitettu | 41.1% | 42.7% | 42.7% |
| Ässät / ottelu | 0.9 | 0.9 | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 | 4.6 | 4.6 |
| Murtopallot torjuttu | 41.9% | 47.4% | 47.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.8% | 31.8% | 31.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.2% | 42.1% | 42.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 109.4% | 84.8% | 84.8% |
| Pisteet yhteensä | 66.5% | 58.4% | 58.4% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (7) | Savi (7) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 62.3% | 67.9% |
| 1. syöttö voitettu | 62.1% | 56.2% |
| 2. syöttö voitettu | 44.7% | 39.1% |
| Ässät / ottelu | 1.1 | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.9 | 4.3 |
| Murtopallot torjuttu | 51.2% | 37.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 32.7% | 30.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.9% | 43.4% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (14)
Viimeiset 20 (14)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.5% |
| 1. syöttö voitettu | 59.6% |
| 2. syöttö voitettu | 42.7% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.6 |
| Murtopallot torjuttu | 47.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 31.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 84.8% |
| Pisteet yhteensä | 58.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 64.5% |
| 1. syöttö voitettu | 59.6% |
| 2. syöttö voitettu | 42.7% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.6 |
| Murtopallot torjuttu | 47.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 31.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 84.8% |
| Pisteet yhteensä | 58.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 68.2% |
| 1. syöttö voitettu | 58.3% |
| 2. syöttö voitettu | 41.1% |
| Ässät / ottelu | 0.9 |
| Tuplavirheet / ottelu | 5 |
| Murtopallot torjuttu | 41.9% |
| Murtopallot hyödynnetty | 34.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 109.4% |
| Pisteet yhteensä | 66.5% |
Tilastot by Surface
Kova (7)
Savi (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 62.3% |
| 1. syöttö voitettu | 62.1% |
| 2. syöttö voitettu | 44.7% |
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.9 |
| Murtopallot torjuttu | 51.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 32.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 67.9% |
| 1. syöttö voitettu | 56.2% |
| 2. syöttö voitettu | 39.1% |
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.3 |
| Murtopallot torjuttu | 37.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 30.3% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.4% |