Tomas Curras Abasolo Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
0:2 |
4.6/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:11 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 464 |
O20.5 |
7.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
4.5/10 | |
10:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U22.5 |
6.4/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
9.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:09 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 266 |
O20.5 |
5.7/10 | |
09:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
U20.5 |
6.4/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.2/10 | |
13:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.3/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
643 266 |
O20.5 |
5.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U23.5 |
8.2/10 | |
13:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
1.2/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
3.4/10 | |
11:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.4/10 | |
12:30 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
Tietoa pelaajasta Tomas Curras Abasolo – Tennisennusteet ja Tilastot
Tomas Curras Abasolo on 25-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 871. AI-algoritmimme on analysoinut 20 ottelua, joissa Tomas Curras Abasolo on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 50%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (60) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 82.9% | 75% |
| 1. syöttö voitettu | - | 59.2% | 63.9% |
| 2. syöttö voitettu | - | 50.8% | 52% |
| Ässät / ottelu | 0.4 | 0.4 | 0.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 | 2.4 | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | - | 56.4% | 61.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 65.4% | 44.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 43.7% | 47.6% | 46.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 180.6% | 101.1% |
| Pisteet yhteensä | 99.3% | 78.2% | 62.8% |
| Tilasto | Kova (37) | Savi (23) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 74.2% | 81.9% |
| 1. syöttö voitettu | 65.4% | 51.9% |
| 2. syöttö voitettu | 52.3% | 48.3% |
| Ässät / ottelu | 0.4 | 0.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 63.3% | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 41.9% | 65.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.6% | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 75% |
| 1. syöttö voitettu | 63.9% |
| 2. syöttö voitettu | 52% |
| Ässät / ottelu | 0.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 |
| Murtopallot torjuttu | 61.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 44.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.3% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 101.1% |
| Pisteet yhteensä | 62.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 82.9% |
| 1. syöttö voitettu | 59.2% |
| 2. syöttö voitettu | 50.8% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.4 |
| Murtopallot torjuttu | 56.4% |
| Murtopallot hyödynnetty | 65.4% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.6% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 180.6% |
| Pisteet yhteensä | 78.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Palautuspisteet voitettu | 43.7% |
| Pisteet yhteensä | 99.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 74.2% |
| 1. syöttö voitettu | 65.4% |
| 2. syöttö voitettu | 52.3% |
| Ässät / ottelu | 0.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.1 |
| Murtopallot torjuttu | 63.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 41.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 45.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 81.9% |
| 1. syöttö voitettu | 51.9% |
| 2. syöttö voitettu | 48.3% |
| Ässät / ottelu | 0.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 65.2% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.7% |