Tsz Fu Wong Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
L
L
L
3
Analysoidut ottelut
66.7%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:21 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
O20.5 |
6.6/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:05 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 646 |
2 |
2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Tsz Fu Wong – Tennisennusteet ja Tilastot
Tsz Fu Wong AI-algoritmimme on analysoinut 3 ottelua, joissa Tsz Fu Wong on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 66.7%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (14) | Viimeiset 52 viikkoa (14) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 61.3% | 61.3% | 61.3% |
| 1. syöttö voitettu | 60% | 60% | 60% |
| 2. syöttö voitettu | 51.2% | 51.2% | 51.2% |
| Ässät / ottelu | 1.3 | 1.5 | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 | 3.5 | 3.5 |
| Murtopallot torjuttu | 33.3% | 33.3% | 33.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.5% | 12.5% | 12.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.4% | 40.4% | 40.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 249.1% | 267.9% | 267.9% |
| Pisteet yhteensä | 77.6% | 77.6% | 77.6% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (11) | Savi (3) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 61.3% |
| 1. syöttö voitettu | - | 60% |
| 2. syöttö voitettu | - | 51.2% |
| Ässät / ottelu | 1.1 | 3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 | 3 |
| Murtopallot torjuttu | - | 33.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 12.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 42.5% | 34.8% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (14)
Viimeiset 20 (14)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.3% |
| 1. syöttö voitettu | 60% |
| 2. syöttö voitettu | 51.2% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 |
| Murtopallot torjuttu | 33.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 267.9% |
| Pisteet yhteensä | 77.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.3% |
| 1. syöttö voitettu | 60% |
| 2. syöttö voitettu | 51.2% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 |
| Murtopallot torjuttu | 33.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 267.9% |
| Pisteet yhteensä | 77.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.3% |
| 1. syöttö voitettu | 60% |
| 2. syöttö voitettu | 51.2% |
| Ässät / ottelu | 1.3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.5 |
| Murtopallot torjuttu | 33.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 40.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 249.1% |
| Pisteet yhteensä | 77.6% |
Tilastot by Surface
Kova (11)
Savi (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.6 |
| Palautuspisteet voitettu | 42.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.3% |
| 1. syöttö voitettu | 60% |
| 2. syöttö voitettu | 51.2% |
| Ässät / ottelu | 3 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3 |
| Murtopallot torjuttu | 33.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 12.5% |
| Palautuspisteet voitettu | 34.8% |