Vivien Sandberg Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#1325
Viimeaikainen vire
L
L
L
2
Analysoidut ottelut
50%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
8.1/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Vivien Sandberg – Tennisennusteet ja Tilastot
Vivien Sandberg AI-algoritmimme on analysoinut 2 ottelua, joissa Vivien Sandberg on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 50%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (22) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 61.7% | 60.7% |
| 1. syöttö voitettu | - | 62% | 60.3% |
| 2. syöttö voitettu | - | 44.8% | 47.9% |
| Ässät / ottelu | 0.6 | 0.7 | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.4 | 4.6 | 4.6 |
| Murtopallot torjuttu | - | 60% | 62.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 44.8% | 48.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.9% | 48% | 48.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 169.7% | 110.8% |
| Pisteet yhteensä | 105.3% | 73.4% | 65.6% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (7) | Savi (12) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 60.7% |
| 1. syöttö voitettu | - | 60.3% |
| 2. syöttö voitettu | - | 47.9% |
| Ässät / ottelu | 1.1 | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 7.7 | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | - | 62.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 48.1% |
| Palautuspisteet voitettu | - | 49% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (22)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.7% |
| 1. syöttö voitettu | 60.3% |
| 2. syöttö voitettu | 47.9% |
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.6 |
| Murtopallot torjuttu | 62.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 48.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 48.2% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 110.8% |
| Pisteet yhteensä | 65.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 61.7% |
| 1. syöttö voitettu | 62% |
| 2. syöttö voitettu | 44.8% |
| Ässät / ottelu | 0.7 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.6 |
| Murtopallot torjuttu | 60% |
| Murtopallot hyödynnetty | 44.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 48% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 169.7% |
| Pisteet yhteensä | 73.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 0.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.4 |
| Palautuspisteet voitettu | 47.9% |
| Pisteet yhteensä | 105.3% |
Tilastot by Surface
Kova (7)
Savi (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 1.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 7.7 |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.7% |
| 1. syöttö voitettu | 60.3% |
| 2. syöttö voitettu | 47.9% |
| Ässät / ottelu | 0.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 62.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 48.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 49% |