Volodymyr Gurenko Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
L
L
2
Analysoidut ottelut
100%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 626 |
O16.5 |
8/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
7.2/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
Tietoa pelaajasta Volodymyr Gurenko – Tennisennusteet ja Tilastot
Volodymyr Gurenko AI-algoritmimme on analysoinut 2 ottelua, joissa Volodymyr Gurenko on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 100%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (20) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 58.3% | 58.3% |
| 1. syöttö voitettu | - | 70.8% | 70.8% |
| 2. syöttö voitettu | - | 38.7% | 38.7% |
| Ässät / ottelu | 4.2 | 5.2 | 5.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.1 | 3.8 | 3.8 |
| Murtopallot torjuttu | - | 50% | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 25.8% | 25.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.9% | 38.9% | 38.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | 130.6% | 130.6% |
| Pisteet yhteensä | 99.1% | 66.3% | 66.3% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (16) | Savi (4) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 58.3% | - |
| 1. syöttö voitettu | 70.8% | - |
| 2. syöttö voitettu | 38.7% | - |
| Ässät / ottelu | 5.6 | 3.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 | 3.3 |
| Murtopallot torjuttu | 50% | - |
| Murtopallot hyödynnetty | 25.8% | - |
| Palautuspisteet voitettu | 38.1% | 41.2% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (20)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58.3% |
| 1. syöttö voitettu | 70.8% |
| 2. syöttö voitettu | 38.7% |
| Ässät / ottelu | 5.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 130.6% |
| Pisteet yhteensä | 66.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58.3% |
| 1. syöttö voitettu | 70.8% |
| 2. syöttö voitettu | 38.7% |
| Ässät / ottelu | 5.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.8 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.9% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 130.6% |
| Pisteet yhteensä | 66.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 4.2 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.1 |
| Palautuspisteet voitettu | 39.9% |
| Pisteet yhteensä | 99.1% |
Tilastot by Surface
Kova (16)
Savi (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58.3% |
| 1. syöttö voitettu | 70.8% |
| 2. syöttö voitettu | 38.7% |
| Ässät / ottelu | 5.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.9 |
| Murtopallot torjuttu | 50% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 3.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.3 |
| Palautuspisteet voitettu | 41.2% |