Yosuke Watanuki Ennusteet, Tilastot ja Vire
Ranking#175
Ikä27
Pituus5'11"
Paino161 lb
KäsiOikea
Viimeaikainen vire
L
L
L
W
W
5
Analysoidut ottelut
60%
Ennustetarkkuus
Tennisennusteet
Powered by 
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
8/10 | |
10:20 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:25 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.4/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
224 666 |
O20.5 |
4.6/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:05 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
1 |
726 562 |
1 |
6.7/10 |
Aika
Ottelu
Best Tip
Luott.
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
632 166 |
|
||
04:20 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 167 |
|
||
04:50 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 166 |
|
||
08:45 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 732 |
|
||
07:35 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 661 |
|
Tietoa pelaajasta Yosuke Watanuki – Tennisennusteet ja Tilastot
Yosuke Watanuki on 27-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 175. AI-algoritmimme on analysoinut 5 ottelua, joissa Yosuke Watanuki on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 60%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
Syöttötilastot & Palautustilastot
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (37) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | 65.7% | 63% | 58% |
| 1. syöttö voitettu | 72.3% | 71.7% | 73.9% |
| 2. syöttö voitettu | 50.4% | 48.8% | 50.6% |
| Ässät / ottelu | 9.4 | 8.6 | 9.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 | 2.8 | 3.2 |
| Murtopallot torjuttu | 59.7% | 58.3% | 61.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25.8% | 22.7% | 18.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.4% | 39.1% | 39.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 64.8% | 63.2% | 64.1% |
| Pisteet yhteensä | 56.7% | 53.2% | 52.3% |
Tilastot by Surface
| Tilasto | Kova (25) | Nurmi (11) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | 59.2% | 54.8% |
| 1. syöttö voitettu | 73.7% | 73.9% |
| 2. syöttö voitettu | 52.7% | 45.7% |
| Ässät / ottelu | 9.4 | 8.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 | 4.4 |
| Murtopallot torjuttu | 57.7% | 69.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 19.9% | 15.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.9% | 39.1% |
Syöttötilastot & Palautustilastot
Viimeiset 52 viikkoa (37)
Viimeiset 20 (20)
Viimeiset 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 58% |
| 1. syöttö voitettu | 73.9% |
| 2. syöttö voitettu | 50.6% |
| Ässät / ottelu | 9.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.2 |
| Murtopallot torjuttu | 61.1% |
| Murtopallot hyödynnetty | 18.6% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 64.1% |
| Pisteet yhteensä | 52.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 63% |
| 1. syöttö voitettu | 71.7% |
| 2. syöttö voitettu | 48.8% |
| Ässät / ottelu | 8.6 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.8 |
| Murtopallot torjuttu | 58.3% |
| Murtopallot hyödynnetty | 22.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.1% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 63.2% |
| Pisteet yhteensä | 53.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 65.7% |
| 1. syöttö voitettu | 72.3% |
| 2. syöttö voitettu | 50.4% |
| Ässät / ottelu | 9.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.9 |
| Murtopallot torjuttu | 59.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 25.8% |
| Palautuspisteet voitettu | 41.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 64.8% |
| Pisteet yhteensä | 56.7% |
Tilastot by Surface
Kova (25)
Nurmi (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 59.2% |
| 1. syöttö voitettu | 73.7% |
| 2. syöttö voitettu | 52.7% |
| Ässät / ottelu | 9.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.7 |
| Murtopallot torjuttu | 57.7% |
| Murtopallot hyödynnetty | 19.9% |
| Palautuspisteet voitettu | 38.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 54.8% |
| 1. syöttö voitettu | 73.9% |
| 2. syöttö voitettu | 45.7% |
| Ässät / ottelu | 8.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.4 |
| Murtopallot torjuttu | 69.2% |
| Murtopallot hyödynnetty | 15.1% |
| Palautuspisteet voitettu | 39.1% |