Yuki Naito Ennusteet, Tilastot ja Vire
Viimeaikainen vire
Tennisennusteet
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
563 746 |
O20.5 |
5.7/10 | |
22:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 643 |
O20.5 |
5.5/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
35 67 |
O19.5 |
1.4/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
0:2 |
4.6/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
162 636 |
2 |
3.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Päättynyt |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 634 |
1 |
7.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
734 566 |
O19.5 |
9.9/10 | |
08:38 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
7.8/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:09 Päättynyt |
| 1
2
|
|
|
2 |
54 76 |
2 |
5.3/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:13 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
263 646 |
O20.5 |
3.7/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
7.1/10 |
| Pvm | Ottelu | Tulos | 1 | 2 | VIHJE | ENNUST. TULOS | BEST TIP | LUOTT. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:25 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8.1/10 | |
05:00 Päättynyt |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.3/10 | |
03:00 Päättynyt |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.1/10 |
Tietoa pelaajasta Yuki Naito – Tennisennusteet ja Tilastot
Yuki Naito on 24-vuotias oikea ammattilaistennispelaaja, tällä hetkellä maailmanlistalla sijalla 455. AI-algoritmimme on analysoinut 14 ottelua, joissa Yuki Naito on pelannut, ja saavuttanut ennustetarkkuuden yli 50%. Tämä sivu tarjoaa AI:n luomia ennusteita tuleville otteluille — mukaan lukien Ottelun Voittaja ja Tulos — sekä yksityiskohtaisia tilastoja syötöstä, palautuksesta ja murtopallojen hyödyntämisestä.
Vaikka aktiiviset ennusteet ovat saatavilla vain tilaajille, takaamme täyden läpinäkyvyyden: kaikkien päättyneiden otteluiden tulokset pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa historiamme milloin tahansa.
| Tilasto | Viimeiset 10 (10) | Viimeiset 20 (20) | Viimeiset 52 viikkoa (42) |
|---|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | - | 60.6% |
| 1. syöttö voitettu | - | - | 54.2% |
| 2. syöttö voitettu | - | - | 42.6% |
| Ässät / ottelu | 2.1 | 3.8 | 2.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 | 2.2 | 3.2 |
| Murtopallot torjuttu | - | - | 54.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | - | 16.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 51.3% | 47.3% | 46.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | - | - | 772.3% |
| Pisteet yhteensä | 103% | 101.5% | 93.1% |
| Tilasto | Kova (23) | Savi (19) |
|---|---|---|
| 1. syöttö % | - | 60.6% |
| 1. syöttö voitettu | - | 54.2% |
| 2. syöttö voitettu | - | 42.6% |
| Ässät / ottelu | 3.4 | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 | 4.4 |
| Murtopallot torjuttu | - | 54.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | - | 16.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 47.3% | 33% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.6% |
| 1. syöttö voitettu | 54.2% |
| 2. syöttö voitettu | 42.6% |
| Ässät / ottelu | 2.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 3.2 |
| Murtopallot torjuttu | 54.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 16.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 46.4% |
| Syöttövuoron pitäminen % | 772.3% |
| Pisteet yhteensä | 93.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 3.8 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 |
| Palautuspisteet voitettu | 47.3% |
| Pisteet yhteensä | 101.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 2.1 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.5 |
| Palautuspisteet voitettu | 51.3% |
| Pisteet yhteensä | 103% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ässät / ottelu | 3.4 |
| Tuplavirheet / ottelu | 2.2 |
| Palautuspisteet voitettu | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. syöttö % | 60.6% |
| 1. syöttö voitettu | 54.2% |
| 2. syöttö voitettu | 42.6% |
| Ässät / ottelu | 1.5 |
| Tuplavirheet / ottelu | 4.4 |
| Murtopallot torjuttu | 54.5% |
| Murtopallot hyödynnetty | 16.7% |
| Palautuspisteet voitettu | 33% |