Arthur Cazaux Prognoze, statistike i forma
Rang#73
Dob23
Visina6'0"
Težina161 lb
RukaDešnjak
Nedavna forma
W
W
W
L
4
Analizirani mečevi
100%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:35 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 636 |
O19.5 |
9.3/10 | |
23:15 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:20 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U28.5 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Arthur Cazaux – teniske prognoze i statistike
Arthur Cazaux je 23-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 73. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 4 mečeva igrača Arthur Cazaux i postigao točnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (48) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 63.4% | 62.1% | 61.1% |
| Dobiveni 1. servis | 77% | 75.4% | 74.4% |
| Dobiveni 2. servis | 50.4% | 51.2% | 50% |
| Asovi / meč | 9.5 | 9.1 | 8.2 |
| Dvostruke greške / meč | 1.3 | 1.2 | 2.2 |
| Spašene break lopte | 61.5% | 66.3% | 67.9% |
| Iskorištene break lopte | 19.1% | 22.1% | 19% |
| Bodovi na returnu | 34.5% | 36.5% | 35.4% |
| Držanje servisa % | 67.2% | 66.3% | 64.9% |
| Ukupno bodova | 48.1% | 50.1% | 49.5% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (29) | Zemlja (13) | Trava (6) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 61.1% | 59.7% | 63.6% |
| Dobiveni 1. servis | 75.2% | 72.2% | 75.3% |
| Dobiveni 2. servis | 49.1% | 54.1% | 46% |
| Asovi / meč | 8 | 7.2 | 10.8 |
| Dvostruke greške / meč | 1.6 | 2.8 | 3.7 |
| Spašene break lopte | 65.6% | 72.7% | 67.8% |
| Iskorištene break lopte | 20.4% | 11.5% | 27.1% |
| Bodovi na returnu | 36.8% | 32.6% | 35.2% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (48)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 61.1% |
| Dobiveni 1. servis | 74.4% |
| Dobiveni 2. servis | 50% |
| Asovi / meč | 8.2 |
| Dvostruke greške / meč | 2.2 |
| Spašene break lopte | 67.9% |
| Iskorištene break lopte | 19% |
| Bodovi na returnu | 35.4% |
| Držanje servisa % | 64.9% |
| Ukupno bodova | 49.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 62.1% |
| Dobiveni 1. servis | 75.4% |
| Dobiveni 2. servis | 51.2% |
| Asovi / meč | 9.1 |
| Dvostruke greške / meč | 1.2 |
| Spašene break lopte | 66.3% |
| Iskorištene break lopte | 22.1% |
| Bodovi na returnu | 36.5% |
| Držanje servisa % | 66.3% |
| Ukupno bodova | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 63.4% |
| Dobiveni 1. servis | 77% |
| Dobiveni 2. servis | 50.4% |
| Asovi / meč | 9.5 |
| Dvostruke greške / meč | 1.3 |
| Spašene break lopte | 61.5% |
| Iskorištene break lopte | 19.1% |
| Bodovi na returnu | 34.5% |
| Držanje servisa % | 67.2% |
| Ukupno bodova | 48.1% |
Statistike by Surface
Tvrda (29)
Zemlja (13)
Trava (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 61.1% |
| Dobiveni 1. servis | 75.2% |
| Dobiveni 2. servis | 49.1% |
| Asovi / meč | 8 |
| Dvostruke greške / meč | 1.6 |
| Spašene break lopte | 65.6% |
| Iskorištene break lopte | 20.4% |
| Bodovi na returnu | 36.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 59.7% |
| Dobiveni 1. servis | 72.2% |
| Dobiveni 2. servis | 54.1% |
| Asovi / meč | 7.2 |
| Dvostruke greške / meč | 2.8 |
| Spašene break lopte | 72.7% |
| Iskorištene break lopte | 11.5% |
| Bodovi na returnu | 32.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 63.6% |
| Dobiveni 1. servis | 75.3% |
| Dobiveni 2. servis | 46% |
| Asovi / meč | 10.8 |
| Dvostruke greške / meč | 3.7 |
| Spašene break lopte | 67.8% |
| Iskorištene break lopte | 27.1% |
| Bodovi na returnu | 35.2% |