Astra Sharma Prognoze, statistike i forma
Rang#155
Dob30
Visina5'10"
RukaDešnjak
Nedavna forma
L
L
2
Analizirani mečevi
100%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:10 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:35 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Astra Sharma – teniske prognoze i statistike
Astra Sharma je 30-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 155. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 2 mečeva igrača Astra Sharma i postigao točnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (24) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 64.3% | 62.8% | 63.6% |
| Dobiveni 1. servis | 64% | 65.6% | 65.3% |
| Dobiveni 2. servis | 43.6% | 45% | 44.7% |
| Asovi / meč | 2.8 | 2.6 | 2.8 |
| Dvostruke greške / meč | 3.8 | 3.1 | 2.8 |
| Spašene break lopte | 48.6% | 53.7% | 53.1% |
| Iskorištene break lopte | 23.8% | 30.1% | 32.5% |
| Bodovi na returnu | 40.3% | 42.3% | 43% |
| Držanje servisa % | 57.9% | 61.6% | 68.1% |
| Ukupno bodova | 48.8% | 50.2% | 50.5% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (11) | Zemlja (12) | Trava (1) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 63.3% | 63.9% | 63.3% |
| Dobiveni 1. servis | 64.9% | 65% | 72% |
| Dobiveni 2. servis | 45.1% | 45.5% | 34.5% |
| Asovi / meč | 2.5 | 2.9 | 4 |
| Dvostruke greške / meč | 3.9 | 1.8 | 3 |
| Spašene break lopte | 48.6% | 56.5% | 66.7% |
| Iskorištene break lopte | 26.3% | 42.9% | 18.2% |
| Bodovi na returnu | 41.2% | 46.5% | 36.3% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (24)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 63.6% |
| Dobiveni 1. servis | 65.3% |
| Dobiveni 2. servis | 44.7% |
| Asovi / meč | 2.8 |
| Dvostruke greške / meč | 2.8 |
| Spašene break lopte | 53.1% |
| Iskorištene break lopte | 32.5% |
| Bodovi na returnu | 43% |
| Držanje servisa % | 68.1% |
| Ukupno bodova | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 62.8% |
| Dobiveni 1. servis | 65.6% |
| Dobiveni 2. servis | 45% |
| Asovi / meč | 2.6 |
| Dvostruke greške / meč | 3.1 |
| Spašene break lopte | 53.7% |
| Iskorištene break lopte | 30.1% |
| Bodovi na returnu | 42.3% |
| Držanje servisa % | 61.6% |
| Ukupno bodova | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 64.3% |
| Dobiveni 1. servis | 64% |
| Dobiveni 2. servis | 43.6% |
| Asovi / meč | 2.8 |
| Dvostruke greške / meč | 3.8 |
| Spašene break lopte | 48.6% |
| Iskorištene break lopte | 23.8% |
| Bodovi na returnu | 40.3% |
| Držanje servisa % | 57.9% |
| Ukupno bodova | 48.8% |
Statistike by Surface
Tvrda (11)
Zemlja (12)
Trava (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 63.3% |
| Dobiveni 1. servis | 64.9% |
| Dobiveni 2. servis | 45.1% |
| Asovi / meč | 2.5 |
| Dvostruke greške / meč | 3.9 |
| Spašene break lopte | 48.6% |
| Iskorištene break lopte | 26.3% |
| Bodovi na returnu | 41.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 63.9% |
| Dobiveni 1. servis | 65% |
| Dobiveni 2. servis | 45.5% |
| Asovi / meč | 2.9 |
| Dvostruke greške / meč | 1.8 |
| Spašene break lopte | 56.5% |
| Iskorištene break lopte | 42.9% |
| Bodovi na returnu | 46.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 63.3% |
| Dobiveni 1. servis | 72% |
| Dobiveni 2. servis | 34.5% |
| Asovi / meč | 4 |
| Dvostruke greške / meč | 3 |
| Spašene break lopte | 66.7% |
| Iskorištene break lopte | 18.2% |
| Bodovi na returnu | 36.3% |