Avery Nguyen Prognoze, statistike i forma
Nedavna forma
L
1
Analizirani mečevi
100%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 166 |
2 |
2.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Avery Nguyen – teniske prognoze i statistike
Avery Nguyen Naš AI algoritam analizirao je 1 mečeva igrača Avery Nguyen i postigao točnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (11) | Zadnjih 52 tjedna (11) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 53.6% | 53.6% | 53.6% |
| Dobiveni 1. servis | 61.4% | 61.4% | 61.4% |
| Dobiveni 2. servis | 42.1% | 42.1% | 42.1% |
| Asovi / meč | 0.5 | 0.5 | 0.5 |
| Dvostruke greške / meč | 5 | 5.2 | 5.2 |
| Spašene break lopte | 40.6% | 40.6% | 40.6% |
| Iskorištene break lopte | 51.3% | 51.3% | 51.3% |
| Bodovi na returnu | 48.1% | 48.1% | 48.1% |
| Držanje servisa % | 74.7% | 74.7% | 74.7% |
| Ukupno bodova | 59.1% | 59.1% | 59.1% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (9) | Zemlja (2) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 53.6% | - |
| Dobiveni 1. servis | 61.4% | - |
| Dobiveni 2. servis | 42.1% | - |
| Asovi / meč | 0.6 | 0 |
| Dvostruke greške / meč | 5.3 | 4.5 |
| Spašene break lopte | 40.6% | - |
| Iskorištene break lopte | 51.3% | - |
| Bodovi na returnu | 49.4% | 45.7% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (11)
Zadnjih 20 (11)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 53.6% |
| Dobiveni 1. servis | 61.4% |
| Dobiveni 2. servis | 42.1% |
| Asovi / meč | 0.5 |
| Dvostruke greške / meč | 5.2 |
| Spašene break lopte | 40.6% |
| Iskorištene break lopte | 51.3% |
| Bodovi na returnu | 48.1% |
| Držanje servisa % | 74.7% |
| Ukupno bodova | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 53.6% |
| Dobiveni 1. servis | 61.4% |
| Dobiveni 2. servis | 42.1% |
| Asovi / meč | 0.5 |
| Dvostruke greške / meč | 5.2 |
| Spašene break lopte | 40.6% |
| Iskorištene break lopte | 51.3% |
| Bodovi na returnu | 48.1% |
| Držanje servisa % | 74.7% |
| Ukupno bodova | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 53.6% |
| Dobiveni 1. servis | 61.4% |
| Dobiveni 2. servis | 42.1% |
| Asovi / meč | 0.5 |
| Dvostruke greške / meč | 5 |
| Spašene break lopte | 40.6% |
| Iskorištene break lopte | 51.3% |
| Bodovi na returnu | 48.1% |
| Držanje servisa % | 74.7% |
| Ukupno bodova | 59.1% |
Statistike by Surface
Tvrda (9)
Zemlja (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 53.6% |
| Dobiveni 1. servis | 61.4% |
| Dobiveni 2. servis | 42.1% |
| Asovi / meč | 0.6 |
| Dvostruke greške / meč | 5.3 |
| Spašene break lopte | 40.6% |
| Iskorištene break lopte | 51.3% |
| Bodovi na returnu | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 0 |
| Dvostruke greške / meč | 4.5 |
| Bodovi na returnu | 45.7% |