Camila Romero Prognoze, statistike i forma
Rang#738
Dob27
Nedavna forma
L
L
W
L
L
7
Analizirani mečevi
57.1%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:11 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
1/10 | |
19:41 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
656 273 |
O20.5 |
6.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
621 466 |
2 |
8.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Camila Romero – teniske prognoze i statistike
Camila Romero je 27-godišnji profesionalni tenisač. Naš AI algoritam analizirao je 7 mečeva igrača Camila Romero i postigao točnost prognoza od preko 57.1%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (33) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 96.3% | 96.3% | 96.3% |
| Dobiveni 1. servis | 48.1% | 48.1% | 48.1% |
| Dobiveni 2. servis | 0% | 0% | 0% |
| Asovi / meč | 0.5 | 0.8 | 0.7 |
| Dvostruke greške / meč | 1.8 | 2 | 2.2 |
| Spašene break lopte | 22.2% | 22.2% | 22.2% |
| Iskorištene break lopte | 38.5% | 38.5% | 38.5% |
| Bodovi na returnu | 38.8% | 38.8% | 38.8% |
| Držanje servisa % | 222% | 302.4% | 831.7% |
| Ukupno bodova | 71.3% | 71.3% | 71.3% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (12) | Zemlja (21) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | - | 96.3% |
| Dobiveni 1. servis | - | 48.1% |
| Dobiveni 2. servis | - | 0% |
| Asovi / meč | 0.7 | 0.7 |
| Dvostruke greške / meč | 1.9 | 2.3 |
| Spašene break lopte | - | 22.2% |
| Iskorištene break lopte | - | 38.5% |
| Bodovi na returnu | - | 38.8% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (33)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 96.3% |
| Dobiveni 1. servis | 48.1% |
| Dobiveni 2. servis | 0% |
| Asovi / meč | 0.7 |
| Dvostruke greške / meč | 2.2 |
| Spašene break lopte | 22.2% |
| Iskorištene break lopte | 38.5% |
| Bodovi na returnu | 38.8% |
| Držanje servisa % | 831.7% |
| Ukupno bodova | 71.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 96.3% |
| Dobiveni 1. servis | 48.1% |
| Dobiveni 2. servis | 0% |
| Asovi / meč | 0.8 |
| Dvostruke greške / meč | 2 |
| Spašene break lopte | 22.2% |
| Iskorištene break lopte | 38.5% |
| Bodovi na returnu | 38.8% |
| Držanje servisa % | 302.4% |
| Ukupno bodova | 71.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 96.3% |
| Dobiveni 1. servis | 48.1% |
| Dobiveni 2. servis | 0% |
| Asovi / meč | 0.5 |
| Dvostruke greške / meč | 1.8 |
| Spašene break lopte | 22.2% |
| Iskorištene break lopte | 38.5% |
| Bodovi na returnu | 38.8% |
| Držanje servisa % | 222% |
| Ukupno bodova | 71.3% |
Statistike by Surface
Tvrda (12)
Zemlja (21)
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 0.7 |
| Dvostruke greške / meč | 1.9 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 96.3% |
| Dobiveni 1. servis | 48.1% |
| Dobiveni 2. servis | 0% |
| Asovi / meč | 0.7 |
| Dvostruke greške / meč | 2.3 |
| Spašene break lopte | 22.2% |
| Iskorištene break lopte | 38.5% |
| Bodovi na returnu | 38.8% |