Christasha McNeil Prognoze, statistike i forma
Rang#681
Nedavna forma
L
L
L
1
Analizirani mečevi
100%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 163 |
1 |
7.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 363 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Christasha McNeil – teniske prognoze i statistike
Christasha McNeil Naš AI algoritam analizirao je 1 mečeva igrača Christasha McNeil i postigao točnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (23) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 65% | 65% | 65% |
| Dobiveni 1. servis | 63.1% | 63.1% | 63.1% |
| Dobiveni 2. servis | 45.7% | 45.7% | 45.7% |
| Asovi / meč | 1.7 | 1.8 | 1.8 |
| Dvostruke greške / meč | 3.4 | 2.9 | 2.8 |
| Spašene break lopte | 57.1% | 57.1% | 57.1% |
| Iskorištene break lopte | 30.8% | 30.8% | 30.8% |
| Bodovi na returnu | 27.5% | 27.5% | 27.5% |
| Držanje servisa % | 130% | 301% | 415% |
| Ukupno bodova | 45% | 45% | 45% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (22) | Zemlja (1) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 65% | - |
| Dobiveni 1. servis | 63.1% | - |
| Dobiveni 2. servis | 45.7% | - |
| Asovi / meč | 1.9 | 1 |
| Dvostruke greške / meč | 2.7 | 4 |
| Spašene break lopte | 57.1% | - |
| Iskorištene break lopte | 30.8% | - |
| Bodovi na returnu | 26.4% | 30.2% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (23)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 65% |
| Dobiveni 1. servis | 63.1% |
| Dobiveni 2. servis | 45.7% |
| Asovi / meč | 1.8 |
| Dvostruke greške / meč | 2.8 |
| Spašene break lopte | 57.1% |
| Iskorištene break lopte | 30.8% |
| Bodovi na returnu | 27.5% |
| Držanje servisa % | 415% |
| Ukupno bodova | 45% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 65% |
| Dobiveni 1. servis | 63.1% |
| Dobiveni 2. servis | 45.7% |
| Asovi / meč | 1.8 |
| Dvostruke greške / meč | 2.9 |
| Spašene break lopte | 57.1% |
| Iskorištene break lopte | 30.8% |
| Bodovi na returnu | 27.5% |
| Držanje servisa % | 301% |
| Ukupno bodova | 45% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 65% |
| Dobiveni 1. servis | 63.1% |
| Dobiveni 2. servis | 45.7% |
| Asovi / meč | 1.7 |
| Dvostruke greške / meč | 3.4 |
| Spašene break lopte | 57.1% |
| Iskorištene break lopte | 30.8% |
| Bodovi na returnu | 27.5% |
| Držanje servisa % | 130% |
| Ukupno bodova | 45% |
Statistike by Surface
Tvrda (22)
Zemlja (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 65% |
| Dobiveni 1. servis | 63.1% |
| Dobiveni 2. servis | 45.7% |
| Asovi / meč | 1.9 |
| Dvostruke greške / meč | 2.7 |
| Spašene break lopte | 57.1% |
| Iskorištene break lopte | 30.8% |
| Bodovi na returnu | 26.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 1 |
| Dvostruke greške / meč | 4 |
| Bodovi na returnu | 30.2% |