Duncan McCall Prognoze, statistike i forma
Nedavna forma
L
L
2
Analizirani mečevi
50%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
645 267 |
O19.5 |
7.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 643 |
O19.5 |
7.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Duncan McCall – teniske prognoze i statistike
Duncan McCall Naš AI algoritam analizirao je 2 mečeva igrača Duncan McCall i postigao točnost prognoza od preko 50%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (27) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 65% | 66% | 65.9% |
| Dobiveni 1. servis | 60.4% | 63.3% | 64.3% |
| Dobiveni 2. servis | 48.7% | 49.7% | 49.6% |
| Asovi / meč | 1.2 | 1.4 | 1.6 |
| Dvostruke greške / meč | 2.7 | 2.4 | 2.1 |
| Spašene break lopte | 55.3% | 60.6% | 59.2% |
| Iskorištene break lopte | 35.1% | 34.7% | 35% |
| Bodovi na returnu | 42.9% | 43% | 43% |
| Držanje servisa % | 56.3% | 58.7% | 59.3% |
| Ukupno bodova | 41.7% | 44.6% | 46.6% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (27) |
|---|---|
| Prvi servis % | 65.9% |
| Dobiveni 1. servis | 64.3% |
| Dobiveni 2. servis | 49.6% |
| Asovi / meč | 1.6 |
| Dvostruke greške / meč | 2.1 |
| Spašene break lopte | 59.2% |
| Iskorištene break lopte | 35% |
| Bodovi na returnu | 43% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (27)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 65.9% |
| Dobiveni 1. servis | 64.3% |
| Dobiveni 2. servis | 49.6% |
| Asovi / meč | 1.6 |
| Dvostruke greške / meč | 2.1 |
| Spašene break lopte | 59.2% |
| Iskorištene break lopte | 35% |
| Bodovi na returnu | 43% |
| Držanje servisa % | 59.3% |
| Ukupno bodova | 46.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 66% |
| Dobiveni 1. servis | 63.3% |
| Dobiveni 2. servis | 49.7% |
| Asovi / meč | 1.4 |
| Dvostruke greške / meč | 2.4 |
| Spašene break lopte | 60.6% |
| Iskorištene break lopte | 34.7% |
| Bodovi na returnu | 43% |
| Držanje servisa % | 58.7% |
| Ukupno bodova | 44.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 65% |
| Dobiveni 1. servis | 60.4% |
| Dobiveni 2. servis | 48.7% |
| Asovi / meč | 1.2 |
| Dvostruke greške / meč | 2.7 |
| Spašene break lopte | 55.3% |
| Iskorištene break lopte | 35.1% |
| Bodovi na returnu | 42.9% |
| Držanje servisa % | 56.3% |
| Ukupno bodova | 41.7% |
Statistike by Surface
Tvrda (27)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 65.9% |
| Dobiveni 1. servis | 64.3% |
| Dobiveni 2. servis | 49.6% |
| Asovi / meč | 1.6 |
| Dvostruke greške / meč | 2.1 |
| Spašene break lopte | 59.2% |
| Iskorištene break lopte | 35% |
| Bodovi na returnu | 43% |