Ellie Schoppe Prognoze, statistike i forma
Rang#601
Nedavna forma
L
W
W
W
L
5
Analizirani mečevi
40%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 367 |
O19.5 |
8.9/10 | |
18:09 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
5.1/10 | |
17:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
1.6/10 | |
19:04 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
5.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
742 566 |
O19.5 |
6.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Ellie Schoppe – teniske prognoze i statistike
Ellie Schoppe Naš AI algoritam analizirao je 5 mečeva igrača Ellie Schoppe i postigao točnost prognoza od preko 40%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (26) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 53.6% | 49.4% | 49.4% |
| Dobiveni 1. servis | 67.3% | 65.1% | 65.1% |
| Dobiveni 2. servis | 42.2% | 44.7% | 44.7% |
| Asovi / meč | 1.3 | 1.4 | 1.5 |
| Dvostruke greške / meč | 3.9 | 3.7 | 3.7 |
| Spašene break lopte | 81.3% | 69.6% | 69.6% |
| Iskorištene break lopte | 18.2% | 22.7% | 22.7% |
| Bodovi na returnu | 44.4% | 43.9% | 43.9% |
| Držanje servisa % | 418.6% | 384.5% | 461.3% |
| Ukupno bodova | 90% | 83.4% | 83.4% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (13) | Zemlja (13) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 53.6% | 43.7% |
| Dobiveni 1. servis | 67.3% | 61.3% |
| Dobiveni 2. servis | 42.2% | 47.5% |
| Asovi / meč | 1.6 | 1.5 |
| Dvostruke greške / meč | 4.1 | 3.3 |
| Spašene break lopte | 81.3% | 42.9% |
| Iskorištene break lopte | 18.2% | 27.3% |
| Bodovi na returnu | 36.8% | 44.7% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (26)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 49.4% |
| Dobiveni 1. servis | 65.1% |
| Dobiveni 2. servis | 44.7% |
| Asovi / meč | 1.5 |
| Dvostruke greške / meč | 3.7 |
| Spašene break lopte | 69.6% |
| Iskorištene break lopte | 22.7% |
| Bodovi na returnu | 43.9% |
| Držanje servisa % | 461.3% |
| Ukupno bodova | 83.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 49.4% |
| Dobiveni 1. servis | 65.1% |
| Dobiveni 2. servis | 44.7% |
| Asovi / meč | 1.4 |
| Dvostruke greške / meč | 3.7 |
| Spašene break lopte | 69.6% |
| Iskorištene break lopte | 22.7% |
| Bodovi na returnu | 43.9% |
| Držanje servisa % | 384.5% |
| Ukupno bodova | 83.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 53.6% |
| Dobiveni 1. servis | 67.3% |
| Dobiveni 2. servis | 42.2% |
| Asovi / meč | 1.3 |
| Dvostruke greške / meč | 3.9 |
| Spašene break lopte | 81.3% |
| Iskorištene break lopte | 18.2% |
| Bodovi na returnu | 44.4% |
| Držanje servisa % | 418.6% |
| Ukupno bodova | 90% |
Statistike by Surface
Tvrda (13)
Zemlja (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 53.6% |
| Dobiveni 1. servis | 67.3% |
| Dobiveni 2. servis | 42.2% |
| Asovi / meč | 1.6 |
| Dvostruke greške / meč | 4.1 |
| Spašene break lopte | 81.3% |
| Iskorištene break lopte | 18.2% |
| Bodovi na returnu | 36.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 43.7% |
| Dobiveni 1. servis | 61.3% |
| Dobiveni 2. servis | 47.5% |
| Asovi / meč | 1.5 |
| Dvostruke greške / meč | 3.3 |
| Spašene break lopte | 42.9% |
| Iskorištene break lopte | 27.3% |
| Bodovi na returnu | 44.7% |