Gabriel Matuszewski Prognoze, statistike i forma
Nedavna forma
L
1
Analizirani mečevi
100%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
5.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Gabriel Matuszewski – teniske prognoze i statistike
Gabriel Matuszewski Naš AI algoritam analizirao je 1 mečeva igrača Gabriel Matuszewski i postigao točnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (47) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 56.9% | 59.3% | 58% |
| Dobiveni 1. servis | 66.3% | 63.3% | 63.8% |
| Dobiveni 2. servis | 42.6% | 43.5% | 43.6% |
| Asovi / meč | 3.8 | 3.5 | 3.3 |
| Dvostruke greške / meč | 4.2 | 3.9 | 3.9 |
| Spašene break lopte | 48.5% | 52.9% | 51.4% |
| Iskorištene break lopte | 29.2% | 28% | 29.9% |
| Bodovi na returnu | 40.4% | 39.4% | 40.9% |
| Držanje servisa % | 58.4% | 56.3% | 55.8% |
| Ukupno bodova | 48.9% | 47.7% | 47.6% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (1) | Zemlja (36) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | - | 58.3% |
| Dobiveni 1. servis | - | 62.3% |
| Dobiveni 2. servis | - | 44.2% |
| Asovi / meč | 0 | 2.8 |
| Dvostruke greške / meč | 4 | 3.8 |
| Spašene break lopte | - | 53.2% |
| Iskorištene break lopte | - | 33.6% |
| Bodovi na returnu | 7.7% | 42.9% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (47)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 58% |
| Dobiveni 1. servis | 63.8% |
| Dobiveni 2. servis | 43.6% |
| Asovi / meč | 3.3 |
| Dvostruke greške / meč | 3.9 |
| Spašene break lopte | 51.4% |
| Iskorištene break lopte | 29.9% |
| Bodovi na returnu | 40.9% |
| Držanje servisa % | 55.8% |
| Ukupno bodova | 47.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 59.3% |
| Dobiveni 1. servis | 63.3% |
| Dobiveni 2. servis | 43.5% |
| Asovi / meč | 3.5 |
| Dvostruke greške / meč | 3.9 |
| Spašene break lopte | 52.9% |
| Iskorištene break lopte | 28% |
| Bodovi na returnu | 39.4% |
| Držanje servisa % | 56.3% |
| Ukupno bodova | 47.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 56.9% |
| Dobiveni 1. servis | 66.3% |
| Dobiveni 2. servis | 42.6% |
| Asovi / meč | 3.8 |
| Dvostruke greške / meč | 4.2 |
| Spašene break lopte | 48.5% |
| Iskorištene break lopte | 29.2% |
| Bodovi na returnu | 40.4% |
| Držanje servisa % | 58.4% |
| Ukupno bodova | 48.9% |
Statistike by Surface
Tvrda (1)
Zemlja (36)
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 0 |
| Dvostruke greške / meč | 4 |
| Bodovi na returnu | 7.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 58.3% |
| Dobiveni 1. servis | 62.3% |
| Dobiveni 2. servis | 44.2% |
| Asovi / meč | 2.8 |
| Dvostruke greške / meč | 3.8 |
| Spašene break lopte | 53.2% |
| Iskorištene break lopte | 33.6% |
| Bodovi na returnu | 42.9% |