Gabriele Pennaforti Prognoze, statistike i forma
Rang#613
Dob25
Visina6'3"
Težina187 lb
RukaDešnjak
Nedavna forma
L
L
L
W
L
3
Analizirani mečevi
66.7%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:05 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.8/10 | |
13:40 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 362 |
O20.5 |
5.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:45 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
||
14:15 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
|
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Gabriele Pennaforti – teniske prognoze i statistike
Gabriele Pennaforti je 25-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 613. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 3 mečeva igrača Gabriele Pennaforti i postigao točnost prognoza od preko 66.7%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (37) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 64.4% | 64.6% | 64.5% |
| Dobiveni 1. servis | 69% | 67% | 66.3% |
| Dobiveni 2. servis | 41.7% | 48% | 45.9% |
| Asovi / meč | 3 | 2.7 | 2.6 |
| Dvostruke greške / meč | 4.9 | 4.8 | 4.8 |
| Spašene break lopte | 48.8% | 58.3% | 57.8% |
| Iskorištene break lopte | 19.3% | 25.9% | 28.1% |
| Bodovi na returnu | 35.8% | 39.9% | 40.2% |
| Držanje servisa % | 59.3% | 69% | 120.3% |
| Ukupno bodova | 47.2% | 49.6% | 49.1% |
Statistike by Surface
| Stat. | Zemlja (37) |
|---|---|
| Prvi servis % | 64.5% |
| Dobiveni 1. servis | 66.3% |
| Dobiveni 2. servis | 45.9% |
| Asovi / meč | 2.6 |
| Dvostruke greške / meč | 4.8 |
| Spašene break lopte | 57.8% |
| Iskorištene break lopte | 28.1% |
| Bodovi na returnu | 40.2% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (37)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 64.5% |
| Dobiveni 1. servis | 66.3% |
| Dobiveni 2. servis | 45.9% |
| Asovi / meč | 2.6 |
| Dvostruke greške / meč | 4.8 |
| Spašene break lopte | 57.8% |
| Iskorištene break lopte | 28.1% |
| Bodovi na returnu | 40.2% |
| Držanje servisa % | 120.3% |
| Ukupno bodova | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 64.6% |
| Dobiveni 1. servis | 67% |
| Dobiveni 2. servis | 48% |
| Asovi / meč | 2.7 |
| Dvostruke greške / meč | 4.8 |
| Spašene break lopte | 58.3% |
| Iskorištene break lopte | 25.9% |
| Bodovi na returnu | 39.9% |
| Držanje servisa % | 69% |
| Ukupno bodova | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 64.4% |
| Dobiveni 1. servis | 69% |
| Dobiveni 2. servis | 41.7% |
| Asovi / meč | 3 |
| Dvostruke greške / meč | 4.9 |
| Spašene break lopte | 48.8% |
| Iskorištene break lopte | 19.3% |
| Bodovi na returnu | 35.8% |
| Držanje servisa % | 59.3% |
| Ukupno bodova | 47.2% |
Statistike by Surface
Zemlja (37)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 64.5% |
| Dobiveni 1. servis | 66.3% |
| Dobiveni 2. servis | 45.9% |
| Asovi / meč | 2.6 |
| Dvostruke greške / meč | 4.8 |
| Spašene break lopte | 57.8% |
| Iskorištene break lopte | 28.1% |
| Bodovi na returnu | 40.2% |