Gabriella da Silva Fick Prognoze, statistike i forma
Rang#617
Dob25
Nedavna forma
W
W
L
L
L
7
Analizirani mečevi
71.4%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:10 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
652 376 |
2 |
7.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
647 266 |
O20.5 |
9.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
165 637 |
O19.5 |
7/10 | |
02:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
6.6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
5.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Gabriella da Silva Fick – teniske prognoze i statistike
Gabriella da Silva Fick je 25-godišnji profesionalni tenisač. Naš AI algoritam analizirao je 7 mečeva igrača Gabriella da Silva Fick i postigao točnost prognoza od preko 71.4%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (20) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | - | 61.3% | 61.3% |
| Dobiveni 1. servis | - | 57.9% | 57.9% |
| Dobiveni 2. servis | - | 25% | 25% |
| Asovi / meč | 3 | 3.4 | 3.4 |
| Dvostruke greške / meč | 3.4 | 2.9 | 2.9 |
| Spašene break lopte | - | 36.4% | 36.4% |
| Iskorištene break lopte | - | 40% | 40% |
| Bodovi na returnu | 41.4% | 41.8% | 41.8% |
| Držanje servisa % | - | 743.5% | 743.5% |
| Ukupno bodova | 102.6% | 91.8% | 91.8% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (18) |
|---|---|
| Prvi servis % | 61.3% |
| Dobiveni 1. servis | 57.9% |
| Dobiveni 2. servis | 25% |
| Asovi / meč | 3.7 |
| Dvostruke greške / meč | 2.9 |
| Spašene break lopte | 36.4% |
| Iskorištene break lopte | 40% |
| Bodovi na returnu | 42.1% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (20)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 61.3% |
| Dobiveni 1. servis | 57.9% |
| Dobiveni 2. servis | 25% |
| Asovi / meč | 3.4 |
| Dvostruke greške / meč | 2.9 |
| Spašene break lopte | 36.4% |
| Iskorištene break lopte | 40% |
| Bodovi na returnu | 41.8% |
| Držanje servisa % | 743.5% |
| Ukupno bodova | 91.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 61.3% |
| Dobiveni 1. servis | 57.9% |
| Dobiveni 2. servis | 25% |
| Asovi / meč | 3.4 |
| Dvostruke greške / meč | 2.9 |
| Spašene break lopte | 36.4% |
| Iskorištene break lopte | 40% |
| Bodovi na returnu | 41.8% |
| Držanje servisa % | 743.5% |
| Ukupno bodova | 91.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 3 |
| Dvostruke greške / meč | 3.4 |
| Bodovi na returnu | 41.4% |
| Ukupno bodova | 102.6% |
Statistike by Surface
Tvrda (18)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 61.3% |
| Dobiveni 1. servis | 57.9% |
| Dobiveni 2. servis | 25% |
| Asovi / meč | 3.7 |
| Dvostruke greške / meč | 2.9 |
| Spašene break lopte | 36.4% |
| Iskorištene break lopte | 40% |
| Bodovi na returnu | 42.1% |