Giammarco Gandolfi Prognoze, statistike i forma
Nedavna forma
W
L
L
3
Analizirani mečevi
33.3%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
563 736 |
O20.5 |
7.1/10 | |
08:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.4/10 | |
14:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4/10 |
O igraču Giammarco Gandolfi – teniske prognoze i statistike
Giammarco Gandolfi Naš AI algoritam analizirao je 3 mečeva igrača Giammarco Gandolfi i postigao točnost prognoza od preko 33.3%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (20) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 70.2% | 71.5% | 71.5% |
| Dobiveni 1. servis | 57% | 56.8% | 56.8% |
| Dobiveni 2. servis | 39% | 41.7% | 41.7% |
| Asovi / meč | 0.5 | 0.5 | 0.5 |
| Dvostruke greške / meč | 2.2 | 2.3 | 2.3 |
| Spašene break lopte | 47.2% | 44.7% | 44.7% |
| Iskorištene break lopte | 34.2% | 35.8% | 35.8% |
| Bodovi na returnu | 45.4% | 45.9% | 45.9% |
| Držanje servisa % | 122.5% | 116% | 116% |
| Ukupno bodova | 70% | 66.8% | 66.8% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (2) | Zemlja (18) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | - | 71.5% |
| Dobiveni 1. servis | - | 56.8% |
| Dobiveni 2. servis | - | 41.7% |
| Asovi / meč | 1 | 0.4 |
| Dvostruke greške / meč | 2.5 | 2.3 |
| Spašene break lopte | - | 44.7% |
| Iskorištene break lopte | - | 35.8% |
| Bodovi na returnu | - | 45.9% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (20)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 71.5% |
| Dobiveni 1. servis | 56.8% |
| Dobiveni 2. servis | 41.7% |
| Asovi / meč | 0.5 |
| Dvostruke greške / meč | 2.3 |
| Spašene break lopte | 44.7% |
| Iskorištene break lopte | 35.8% |
| Bodovi na returnu | 45.9% |
| Držanje servisa % | 116% |
| Ukupno bodova | 66.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 71.5% |
| Dobiveni 1. servis | 56.8% |
| Dobiveni 2. servis | 41.7% |
| Asovi / meč | 0.5 |
| Dvostruke greške / meč | 2.3 |
| Spašene break lopte | 44.7% |
| Iskorištene break lopte | 35.8% |
| Bodovi na returnu | 45.9% |
| Držanje servisa % | 116% |
| Ukupno bodova | 66.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 70.2% |
| Dobiveni 1. servis | 57% |
| Dobiveni 2. servis | 39% |
| Asovi / meč | 0.5 |
| Dvostruke greške / meč | 2.2 |
| Spašene break lopte | 47.2% |
| Iskorištene break lopte | 34.2% |
| Bodovi na returnu | 45.4% |
| Držanje servisa % | 122.5% |
| Ukupno bodova | 70% |
Statistike by Surface
Tvrda (2)
Zemlja (18)
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 1 |
| Dvostruke greške / meč | 2.5 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 71.5% |
| Dobiveni 1. servis | 56.8% |
| Dobiveni 2. servis | 41.7% |
| Asovi / meč | 0.4 |
| Dvostruke greške / meč | 2.3 |
| Spašene break lopte | 44.7% |
| Iskorištene break lopte | 35.8% |
| Bodovi na returnu | 45.9% |