Henri Haupt Prognoze, statistike i forma
Nedavna forma
L
L
2
Analizirani mečevi
100%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:20 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
9.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Henri Haupt – teniske prognoze i statistike
Henri Haupt Naš AI algoritam analizirao je 2 mečeva igrača Henri Haupt i postigao točnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (10) | Zadnjih 52 tjedna (10) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 65% | 65% | 65% |
| Dobiveni 1. servis | 53.7% | 53.7% | 53.7% |
| Dobiveni 2. servis | 37.3% | 37.3% | 37.3% |
| Asovi / meč | 2.8 | 2.8 | 2.8 |
| Dvostruke greške / meč | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| Spašene break lopte | 45.5% | 45.5% | 45.5% |
| Iskorištene break lopte | 9% | 9% | 9% |
| Bodovi na returnu | 29.1% | 29.1% | 29.1% |
| Držanje servisa % | 48% | 48% | 48% |
| Ukupno bodova | 39.1% | 39.1% | 39.1% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (3) | Zemlja (5) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 70.4% | 63% |
| Dobiveni 1. servis | 37.5% | 60.7% |
| Dobiveni 2. servis | 24.3% | 41.3% |
| Asovi / meč | 0.3 | 2.2 |
| Dvostruke greške / meč | 3.7 | 4.2 |
| Spašene break lopte | 34.6% | 52.5% |
| Iskorištene break lopte | 0% | 12.5% |
| Bodovi na returnu | 21.2% | 31.7% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (10)
Zadnjih 20 (10)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 65% |
| Dobiveni 1. servis | 53.7% |
| Dobiveni 2. servis | 37.3% |
| Asovi / meč | 2.8 |
| Dvostruke greške / meč | 4.2 |
| Spašene break lopte | 45.5% |
| Iskorištene break lopte | 9% |
| Bodovi na returnu | 29.1% |
| Držanje servisa % | 48% |
| Ukupno bodova | 39.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 65% |
| Dobiveni 1. servis | 53.7% |
| Dobiveni 2. servis | 37.3% |
| Asovi / meč | 2.8 |
| Dvostruke greške / meč | 4.2 |
| Spašene break lopte | 45.5% |
| Iskorištene break lopte | 9% |
| Bodovi na returnu | 29.1% |
| Držanje servisa % | 48% |
| Ukupno bodova | 39.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 65% |
| Dobiveni 1. servis | 53.7% |
| Dobiveni 2. servis | 37.3% |
| Asovi / meč | 2.8 |
| Dvostruke greške / meč | 4.2 |
| Spašene break lopte | 45.5% |
| Iskorištene break lopte | 9% |
| Bodovi na returnu | 29.1% |
| Držanje servisa % | 48% |
| Ukupno bodova | 39.1% |
Statistike by Surface
Tvrda (3)
Zemlja (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 70.4% |
| Dobiveni 1. servis | 37.5% |
| Dobiveni 2. servis | 24.3% |
| Asovi / meč | 0.3 |
| Dvostruke greške / meč | 3.7 |
| Spašene break lopte | 34.6% |
| Iskorištene break lopte | 0% |
| Bodovi na returnu | 21.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 63% |
| Dobiveni 1. servis | 60.7% |
| Dobiveni 2. servis | 41.3% |
| Asovi / meč | 2.2 |
| Dvostruke greške / meč | 4.2 |
| Spašene break lopte | 52.5% |
| Iskorištene break lopte | 12.5% |
| Bodovi na returnu | 31.7% |