Herman Hoeyeraal Prognoze, statistike i forma
Rang#1021
Dob24
Visina6'6"
Težina190 lb
RukaDešnjak
Nedavna forma
W
L
W
W
L
12
Analizirani mečevi
83.3%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 646 |
O20.5 |
8/10 | |
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.4/10 | |
11:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:12 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
1 |
5.1/10 | |
16:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
756 673 |
1 |
2.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.3/10 | |
17:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 736 |
O20.5 |
7.8/10 | |
18:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
657 276 |
O20.5 |
10/10 | |
17:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 721 |
O20.5 |
5.7/10 | |
16:00 Završeno |
| 1
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
6.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 166 |
1 |
7.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Herman Hoeyeraal – teniske prognoze i statistike
Herman Hoeyeraal je 24-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 1021. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 12 mečeva igrača Herman Hoeyeraal i postigao točnost prognoza od preko 83.3%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (34) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | - | 71.7% | 71.7% |
| Dobiveni 1. servis | - | 73.7% | 73.7% |
| Dobiveni 2. servis | - | 56.5% | 56.5% |
| Asovi / meč | 12.2 | 8 | 6.6 |
| Dvostruke greške / meč | 6.8 | 5 | 5.1 |
| Spašene break lopte | - | 68.4% | 68.4% |
| Iskorištene break lopte | - | 47.5% | 47.5% |
| Bodovi na returnu | 35.8% | 39.3% | 39.3% |
| Držanje servisa % | - | 362.7% | 425.4% |
| Ukupno bodova | 102.3% | 87.5% | 87.5% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (3) | Zemlja (27) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | - | 71.7% |
| Dobiveni 1. servis | - | 73.7% |
| Dobiveni 2. servis | - | 56.5% |
| Asovi / meč | 6.7 | 6.7 |
| Dvostruke greške / meč | 7.7 | 4.7 |
| Spašene break lopte | - | 68.4% |
| Iskorištene break lopte | - | 47.5% |
| Bodovi na returnu | - | 39.3% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (34)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 71.7% |
| Dobiveni 1. servis | 73.7% |
| Dobiveni 2. servis | 56.5% |
| Asovi / meč | 6.6 |
| Dvostruke greške / meč | 5.1 |
| Spašene break lopte | 68.4% |
| Iskorištene break lopte | 47.5% |
| Bodovi na returnu | 39.3% |
| Držanje servisa % | 425.4% |
| Ukupno bodova | 87.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 71.7% |
| Dobiveni 1. servis | 73.7% |
| Dobiveni 2. servis | 56.5% |
| Asovi / meč | 8 |
| Dvostruke greške / meč | 5 |
| Spašene break lopte | 68.4% |
| Iskorištene break lopte | 47.5% |
| Bodovi na returnu | 39.3% |
| Držanje servisa % | 362.7% |
| Ukupno bodova | 87.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 12.2 |
| Dvostruke greške / meč | 6.8 |
| Bodovi na returnu | 35.8% |
| Ukupno bodova | 102.3% |
Statistike by Surface
Tvrda (3)
Zemlja (27)
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 6.7 |
| Dvostruke greške / meč | 7.7 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 71.7% |
| Dobiveni 1. servis | 73.7% |
| Dobiveni 2. servis | 56.5% |
| Asovi / meč | 6.7 |
| Dvostruke greške / meč | 4.7 |
| Spašene break lopte | 68.4% |
| Iskorištene break lopte | 47.5% |
| Bodovi na returnu | 39.3% |