I Wen Wan Prognoze, statistike i forma
Rang#1292
Nedavna forma
L
1
Analizirani mečevi
100%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču I Wen Wan – teniske prognoze i statistike
I Wen Wan Naš AI algoritam analizirao je 1 mečeva igrača I Wen Wan i postigao točnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (12) | Zadnjih 52 tjedna (12) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 52.6% | 52.1% | 52.1% |
| Dobiveni 1. servis | 53.3% | 57.8% | 57.8% |
| Dobiveni 2. servis | 45.8% | 47.8% | 47.8% |
| Asovi / meč | 1.6 | 1.5 | 1.5 |
| Dvostruke greške / meč | 8.2 | 8.6 | 8.6 |
| Spašene break lopte | 22.2% | 27.6% | 27.6% |
| Iskorištene break lopte | 15.4% | 32.7% | 32.7% |
| Bodovi na returnu | 36.3% | 43% | 43% |
| Držanje servisa % | 97.7% | 78.3% | 78.3% |
| Ukupno bodova | 43.4% | 48.3% | 48.3% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (12) |
|---|---|
| Prvi servis % | 52.1% |
| Dobiveni 1. servis | 57.8% |
| Dobiveni 2. servis | 47.8% |
| Asovi / meč | 1.5 |
| Dvostruke greške / meč | 8.6 |
| Spašene break lopte | 27.6% |
| Iskorištene break lopte | 32.7% |
| Bodovi na returnu | 43% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (12)
Zadnjih 20 (12)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 52.1% |
| Dobiveni 1. servis | 57.8% |
| Dobiveni 2. servis | 47.8% |
| Asovi / meč | 1.5 |
| Dvostruke greške / meč | 8.6 |
| Spašene break lopte | 27.6% |
| Iskorištene break lopte | 32.7% |
| Bodovi na returnu | 43% |
| Držanje servisa % | 78.3% |
| Ukupno bodova | 48.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 52.1% |
| Dobiveni 1. servis | 57.8% |
| Dobiveni 2. servis | 47.8% |
| Asovi / meč | 1.5 |
| Dvostruke greške / meč | 8.6 |
| Spašene break lopte | 27.6% |
| Iskorištene break lopte | 32.7% |
| Bodovi na returnu | 43% |
| Držanje servisa % | 78.3% |
| Ukupno bodova | 48.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 52.6% |
| Dobiveni 1. servis | 53.3% |
| Dobiveni 2. servis | 45.8% |
| Asovi / meč | 1.6 |
| Dvostruke greške / meč | 8.2 |
| Spašene break lopte | 22.2% |
| Iskorištene break lopte | 15.4% |
| Bodovi na returnu | 36.3% |
| Držanje servisa % | 97.7% |
| Ukupno bodova | 43.4% |
Statistike by Surface
Tvrda (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 52.1% |
| Dobiveni 1. servis | 57.8% |
| Dobiveni 2. servis | 47.8% |
| Asovi / meč | 1.5 |
| Dvostruke greške / meč | 8.6 |
| Spašene break lopte | 27.6% |
| Iskorištene break lopte | 32.7% |
| Bodovi na returnu | 43% |