Jay Dylan Hara Friend Prognoze, statistike i forma
Rang#489
Dob21
Nedavna forma
L
W
W
W
L
7
Analizirani mečevi
71.4%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:05 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
731 566 |
2 |
8.3/10 | |
18:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
U25.5 |
5.8/10 | |
18:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
5.4/10 | |
18:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
367 625 |
O20.5 |
8.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.6/10 | |
19:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
8/10 | |
18:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 637 |
2 |
2.2/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
721 566 |
|
||
21:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
265 637 |
|
O igraču Jay Dylan Hara Friend – teniske prognoze i statistike
Jay Dylan Hara Friend je 21-godišnji profesionalni tenisač. Naš AI algoritam analizirao je 7 mečeva igrača Jay Dylan Hara Friend i postigao točnost prognoza od preko 71.4%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (33) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 67% | 64.3% | 64.1% |
| Dobiveni 1. servis | 69.6% | 70.9% | 70% |
| Dobiveni 2. servis | 49.3% | 54.9% | 54.2% |
| Asovi / meč | 5.6 | 5 | 4.3 |
| Dvostruke greške / meč | 2.4 | 3.3 | 3.6 |
| Spašene break lopte | 55.8% | 64.2% | 62.4% |
| Iskorištene break lopte | 18.8% | 27.6% | 26.1% |
| Bodovi na returnu | 38.2% | 41.6% | 40.2% |
| Držanje servisa % | 62.9% | 65.2% | 81.2% |
| Ukupno bodova | 49.7% | 53% | 51.9% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (23) | Zemlja (10) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 64.3% | 60.6% |
| Dobiveni 1. servis | 70.4% | 60.5% |
| Dobiveni 2. servis | 54.2% | 53.6% |
| Asovi / meč | 4.7 | 3.2 |
| Dvostruke greške / meč | 3.5 | 3.9 |
| Spašene break lopte | 62.1% | 66.7% |
| Iskorištene break lopte | 27.2% | 0% |
| Bodovi na returnu | 42.1% | 7.9% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (33)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 64.1% |
| Dobiveni 1. servis | 70% |
| Dobiveni 2. servis | 54.2% |
| Asovi / meč | 4.3 |
| Dvostruke greške / meč | 3.6 |
| Spašene break lopte | 62.4% |
| Iskorištene break lopte | 26.1% |
| Bodovi na returnu | 40.2% |
| Držanje servisa % | 81.2% |
| Ukupno bodova | 51.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 64.3% |
| Dobiveni 1. servis | 70.9% |
| Dobiveni 2. servis | 54.9% |
| Asovi / meč | 5 |
| Dvostruke greške / meč | 3.3 |
| Spašene break lopte | 64.2% |
| Iskorištene break lopte | 27.6% |
| Bodovi na returnu | 41.6% |
| Držanje servisa % | 65.2% |
| Ukupno bodova | 53% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 67% |
| Dobiveni 1. servis | 69.6% |
| Dobiveni 2. servis | 49.3% |
| Asovi / meč | 5.6 |
| Dvostruke greške / meč | 2.4 |
| Spašene break lopte | 55.8% |
| Iskorištene break lopte | 18.8% |
| Bodovi na returnu | 38.2% |
| Držanje servisa % | 62.9% |
| Ukupno bodova | 49.7% |
Statistike by Surface
Tvrda (23)
Zemlja (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 64.3% |
| Dobiveni 1. servis | 70.4% |
| Dobiveni 2. servis | 54.2% |
| Asovi / meč | 4.7 |
| Dvostruke greške / meč | 3.5 |
| Spašene break lopte | 62.1% |
| Iskorištene break lopte | 27.2% |
| Bodovi na returnu | 42.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.6% |
| Dobiveni 1. servis | 60.5% |
| Dobiveni 2. servis | 53.6% |
| Asovi / meč | 3.2 |
| Dvostruke greške / meč | 3.9 |
| Spašene break lopte | 66.7% |
| Iskorištene break lopte | 0% |
| Bodovi na returnu | 7.9% |