Joao Graca Prognoze, statistike i forma
Rang#1241
Dob24
Visina6'1"
Težina176 lb
RukaDešnjak
Nedavna forma
L
L
L
L
L
4
Analizirani mečevi
75%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
9.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 367 |
2 |
1/10 | |
11:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
|
O igraču Joao Graca – teniske prognoze i statistike
Joao Graca je 24-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 1241. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 4 mečeva igrača Joao Graca i postigao točnost prognoza od preko 75%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (26) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 53.5% | 65.4% | 65.4% |
| Dobiveni 1. servis | 47.8% | 71.4% | 71.4% |
| Dobiveni 2. servis | 35% | 45.8% | 45.8% |
| Asovi / meč | 1.1 | 3.1 | 2.8 |
| Dvostruke greške / meč | 1.3 | 1.4 | 1.2 |
| Spašene break lopte | 44.4% | 48.6% | 48.6% |
| Iskorištene break lopte | 0% | 32.3% | 32.3% |
| Bodovi na returnu | 27.3% | 40.9% | 40.9% |
| Držanje servisa % | 148.8% | 83.4% | 116.4% |
| Ukupno bodova | 34.5% | 54.3% | 54.3% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (22) | Zemlja (4) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 67% | 53.5% |
| Dobiveni 1. servis | 73.8% | 47.8% |
| Dobiveni 2. servis | 47.7% | 35% |
| Asovi / meč | 3 | 1.8 |
| Dvostruke greške / meč | 1.4 | 0.3 |
| Spašene break lopte | 50% | 44.4% |
| Iskorištene break lopte | 36.4% | 0% |
| Bodovi na returnu | 42.6% | 27.3% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (26)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 65.4% |
| Dobiveni 1. servis | 71.4% |
| Dobiveni 2. servis | 45.8% |
| Asovi / meč | 2.8 |
| Dvostruke greške / meč | 1.2 |
| Spašene break lopte | 48.6% |
| Iskorištene break lopte | 32.3% |
| Bodovi na returnu | 40.9% |
| Držanje servisa % | 116.4% |
| Ukupno bodova | 54.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 65.4% |
| Dobiveni 1. servis | 71.4% |
| Dobiveni 2. servis | 45.8% |
| Asovi / meč | 3.1 |
| Dvostruke greške / meč | 1.4 |
| Spašene break lopte | 48.6% |
| Iskorištene break lopte | 32.3% |
| Bodovi na returnu | 40.9% |
| Držanje servisa % | 83.4% |
| Ukupno bodova | 54.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 53.5% |
| Dobiveni 1. servis | 47.8% |
| Dobiveni 2. servis | 35% |
| Asovi / meč | 1.1 |
| Dvostruke greške / meč | 1.3 |
| Spašene break lopte | 44.4% |
| Iskorištene break lopte | 0% |
| Bodovi na returnu | 27.3% |
| Držanje servisa % | 148.8% |
| Ukupno bodova | 34.5% |
Statistike by Surface
Tvrda (22)
Zemlja (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 67% |
| Dobiveni 1. servis | 73.8% |
| Dobiveni 2. servis | 47.7% |
| Asovi / meč | 3 |
| Dvostruke greške / meč | 1.4 |
| Spašene break lopte | 50% |
| Iskorištene break lopte | 36.4% |
| Bodovi na returnu | 42.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 53.5% |
| Dobiveni 1. servis | 47.8% |
| Dobiveni 2. servis | 35% |
| Asovi / meč | 1.8 |
| Dvostruke greške / meč | 0.3 |
| Spašene break lopte | 44.4% |
| Iskorištene break lopte | 0% |
| Bodovi na returnu | 27.3% |