Jumpei Yamasaki Prognoze, statistike i forma
Rang#981
Dob28
Visina5'11"
Težina165 lb
RukaDešnjak
Nedavna forma
L
L
W
L
L
12
Analizirani mečevi
41.7%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:09 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 644 |
O20.5 |
6.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O19.5 |
8/10 | |
05:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 53 |
U22.5 |
1.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
464 646 |
2 |
6.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 365 |
O22.5 |
6.3/10 | |
02:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
3.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
2.5/10 | |
02:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
4.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:15 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1.2/10 | |
07:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.1/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:45 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.1/10 | |
03:10 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 646 |
|
O igraču Jumpei Yamasaki – teniske prognoze i statistike
Jumpei Yamasaki je 28-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 981. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 12 mečeva igrača Jumpei Yamasaki i postigao točnost prognoza od preko 41.7%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (28) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | - | 71.1% | 71.1% |
| Dobiveni 1. servis | - | 62.3% | 62.3% |
| Dobiveni 2. servis | - | 44.1% | 44.1% |
| Asovi / meč | 3.3 | 2.8 | 2.7 |
| Dvostruke greške / meč | 1.1 | 1.3 | 1.3 |
| Spašene break lopte | - | 64.3% | 64.3% |
| Iskorištene break lopte | - | 32.3% | 32.3% |
| Bodovi na returnu | 38.9% | 40.5% | 40.5% |
| Držanje servisa % | - | 275.7% | 337% |
| Ukupno bodova | 110.4% | 88.3% | 88.3% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (25) | Zemlja (3) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 71.1% | - |
| Dobiveni 1. servis | 62.3% | - |
| Dobiveni 2. servis | 44.1% | - |
| Asovi / meč | 2.6 | 3.7 |
| Dvostruke greške / meč | 1.3 | 1.3 |
| Spašene break lopte | 64.3% | - |
| Iskorištene break lopte | 32.3% | - |
| Bodovi na returnu | 40.5% | - |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (28)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 71.1% |
| Dobiveni 1. servis | 62.3% |
| Dobiveni 2. servis | 44.1% |
| Asovi / meč | 2.7 |
| Dvostruke greške / meč | 1.3 |
| Spašene break lopte | 64.3% |
| Iskorištene break lopte | 32.3% |
| Bodovi na returnu | 40.5% |
| Držanje servisa % | 337% |
| Ukupno bodova | 88.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 71.1% |
| Dobiveni 1. servis | 62.3% |
| Dobiveni 2. servis | 44.1% |
| Asovi / meč | 2.8 |
| Dvostruke greške / meč | 1.3 |
| Spašene break lopte | 64.3% |
| Iskorištene break lopte | 32.3% |
| Bodovi na returnu | 40.5% |
| Držanje servisa % | 275.7% |
| Ukupno bodova | 88.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 3.3 |
| Dvostruke greške / meč | 1.1 |
| Bodovi na returnu | 38.9% |
| Ukupno bodova | 110.4% |
Statistike by Surface
Tvrda (25)
Zemlja (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 71.1% |
| Dobiveni 1. servis | 62.3% |
| Dobiveni 2. servis | 44.1% |
| Asovi / meč | 2.6 |
| Dvostruke greške / meč | 1.3 |
| Spašene break lopte | 64.3% |
| Iskorištene break lopte | 32.3% |
| Bodovi na returnu | 40.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 3.7 |
| Dvostruke greške / meč | 1.3 |