Kenny De Schepper Prognoze, statistike i forma
Rang#774
Dob38
Visina6'8"
Težina220 lb
RukaDešnjak
Nedavna forma
L
W
L
L
L
9
Analizirani mečevi
77.8%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
743 566 |
2 |
1.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
275 657 |
O21.5 |
7.5/10 | |
13:09 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:55 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
723 566 |
O20.5 |
7.3/10 | |
13:25 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
643 466 |
2 |
8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
4.5/10 | |
12:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
8.9/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
267 636 |
O22.5 |
5.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Kenny De Schepper – teniske prognoze i statistike
Kenny De Schepper je 38-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 774. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 9 mečeva igrača Kenny De Schepper i postigao točnost prognoza od preko 77.8%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (39) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 66.7% | 68.6% | 68.8% |
| Dobiveni 1. servis | 77.6% | 74.2% | 68.1% |
| Dobiveni 2. servis | 55.1% | 48.6% | 44.4% |
| Asovi / meč | 6.3 | 5.8 | 4.5 |
| Dvostruke greške / meč | 2.5 | 2.5 | 3.6 |
| Spašene break lopte | 68.4% | 58.9% | 61.7% |
| Iskorištene break lopte | 11.9% | 19.7% | 19.2% |
| Bodovi na returnu | 31.5% | 34.4% | 37.5% |
| Držanje servisa % | 105.8% | 78.3% | 72.6% |
| Ukupno bodova | 60.2% | 54.2% | 51.5% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (24) | Zemlja (13) | Trava (2) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 69.2% | 66.4% | 73.5% |
| Dobiveni 1. servis | 70.5% | 61.1% | 66.7% |
| Dobiveni 2. servis | 46.8% | 40.2% | 30.8% |
| Asovi / meč | 5.2 | 3.2 | 5 |
| Dvostruke greške / meč | 2.4 | 6 | 3 |
| Spašene break lopte | 58.8% | 68.8% | 66.7% |
| Iskorištene break lopte | 20.9% | 19.4% | 0% |
| Bodovi na returnu | 35.9% | 46.1% | 26.2% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (39)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 68.8% |
| Dobiveni 1. servis | 68.1% |
| Dobiveni 2. servis | 44.4% |
| Asovi / meč | 4.5 |
| Dvostruke greške / meč | 3.6 |
| Spašene break lopte | 61.7% |
| Iskorištene break lopte | 19.2% |
| Bodovi na returnu | 37.5% |
| Držanje servisa % | 72.6% |
| Ukupno bodova | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 68.6% |
| Dobiveni 1. servis | 74.2% |
| Dobiveni 2. servis | 48.6% |
| Asovi / meč | 5.8 |
| Dvostruke greške / meč | 2.5 |
| Spašene break lopte | 58.9% |
| Iskorištene break lopte | 19.7% |
| Bodovi na returnu | 34.4% |
| Držanje servisa % | 78.3% |
| Ukupno bodova | 54.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 66.7% |
| Dobiveni 1. servis | 77.6% |
| Dobiveni 2. servis | 55.1% |
| Asovi / meč | 6.3 |
| Dvostruke greške / meč | 2.5 |
| Spašene break lopte | 68.4% |
| Iskorištene break lopte | 11.9% |
| Bodovi na returnu | 31.5% |
| Držanje servisa % | 105.8% |
| Ukupno bodova | 60.2% |
Statistike by Surface
Tvrda (24)
Zemlja (13)
Trava (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 69.2% |
| Dobiveni 1. servis | 70.5% |
| Dobiveni 2. servis | 46.8% |
| Asovi / meč | 5.2 |
| Dvostruke greške / meč | 2.4 |
| Spašene break lopte | 58.8% |
| Iskorištene break lopte | 20.9% |
| Bodovi na returnu | 35.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 66.4% |
| Dobiveni 1. servis | 61.1% |
| Dobiveni 2. servis | 40.2% |
| Asovi / meč | 3.2 |
| Dvostruke greške / meč | 6 |
| Spašene break lopte | 68.8% |
| Iskorištene break lopte | 19.4% |
| Bodovi na returnu | 46.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 73.5% |
| Dobiveni 1. servis | 66.7% |
| Dobiveni 2. servis | 30.8% |
| Asovi / meč | 5 |
| Dvostruke greške / meč | 3 |
| Spašene break lopte | 66.7% |
| Iskorištene break lopte | 0% |
| Bodovi na returnu | 26.2% |