Lilian Poling Prognoze, statistike i forma
Rang#863
Nedavna forma
L
L
W
L
L
7
Analizirani mečevi
71.4%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:04 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
7.6/10 | |
10:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
22 66 |
U21.5 |
7.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
1.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U20.5 |
4.8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
7.8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Lilian Poling – teniske prognoze i statistike
Lilian Poling Naš AI algoritam analizirao je 7 mečeva igrača Lilian Poling i postigao točnost prognoza od preko 71.4%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (34) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | - | 59.7% | 59.7% |
| Dobiveni 1. servis | - | 54.6% | 54.6% |
| Dobiveni 2. servis | - | 47.3% | 47.3% |
| Asovi / meč | 0.8 | 0.7 | 0.8 |
| Dvostruke greške / meč | 2.6 | 3.1 | 3.2 |
| Spašene break lopte | - | 53.3% | 53.3% |
| Iskorištene break lopte | - | 49.2% | 49.2% |
| Bodovi na returnu | 52.7% | 51.2% | 51.2% |
| Držanje servisa % | - | 133.1% | 201.4% |
| Ukupno bodova | 103.8% | 73.4% | 73.4% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (27) | Zemlja (7) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 59.7% | - |
| Dobiveni 1. servis | 54.6% | - |
| Dobiveni 2. servis | 47.3% | - |
| Asovi / meč | 0.7 | 1 |
| Dvostruke greške / meč | 3.2 | 3.3 |
| Spašene break lopte | 53.3% | - |
| Iskorištene break lopte | 49.2% | - |
| Bodovi na returnu | 51.2% | - |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (34)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 59.7% |
| Dobiveni 1. servis | 54.6% |
| Dobiveni 2. servis | 47.3% |
| Asovi / meč | 0.8 |
| Dvostruke greške / meč | 3.2 |
| Spašene break lopte | 53.3% |
| Iskorištene break lopte | 49.2% |
| Bodovi na returnu | 51.2% |
| Držanje servisa % | 201.4% |
| Ukupno bodova | 73.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 59.7% |
| Dobiveni 1. servis | 54.6% |
| Dobiveni 2. servis | 47.3% |
| Asovi / meč | 0.7 |
| Dvostruke greške / meč | 3.1 |
| Spašene break lopte | 53.3% |
| Iskorištene break lopte | 49.2% |
| Bodovi na returnu | 51.2% |
| Držanje servisa % | 133.1% |
| Ukupno bodova | 73.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 0.8 |
| Dvostruke greške / meč | 2.6 |
| Bodovi na returnu | 52.7% |
| Ukupno bodova | 103.8% |
Statistike by Surface
Tvrda (27)
Zemlja (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 59.7% |
| Dobiveni 1. servis | 54.6% |
| Dobiveni 2. servis | 47.3% |
| Asovi / meč | 0.7 |
| Dvostruke greške / meč | 3.2 |
| Spašene break lopte | 53.3% |
| Iskorištene break lopte | 49.2% |
| Bodovi na returnu | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 1 |
| Dvostruke greške / meč | 3.3 |