Linang Xiao Prognoze, statistike i forma
Rang#784
Dob25
Visina5'8"
Težina150 lb
RukaDešnjak
Nedavna forma
W
L
L
L
L
11
Analizirani mečevi
63.6%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:15 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 267 |
2 |
2.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:13 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U22.5 |
6.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U23.5 |
7.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
U22.5 |
3.4/10 | |
05:10 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U21.5 |
5.5/10 | |
06:08 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U22.5 |
5/10 | |
05:10 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.6/10 | |
06:11 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.1/10 | |
04:12 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
4.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:20 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 365 |
1 |
1.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Linang Xiao – teniske prognoze i statistike
Linang Xiao je 25-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 784. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 11 mečeva igrača Linang Xiao i postigao točnost prognoza od preko 63.6%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (42) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 56.4% | 60.2% | 60.2% |
| Dobiveni 1. servis | 69.6% | 71.6% | 69.4% |
| Dobiveni 2. servis | 57.3% | 51.2% | 49.7% |
| Asovi / meč | 2.9 | 2.5 | 3.1 |
| Dvostruke greške / meč | 2.4 | 2.3 | 2.2 |
| Spašene break lopte | 75% | 62.5% | 55.9% |
| Iskorištene break lopte | 6.7% | 8.8% | 10.9% |
| Bodovi na returnu | 39.9% | 37.3% | 37.6% |
| Držanje servisa % | 192.2% | 128.5% | 175% |
| Ukupno bodova | 74.2% | 66.1% | 62.1% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (42) |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.2% |
| Dobiveni 1. servis | 69.4% |
| Dobiveni 2. servis | 49.7% |
| Asovi / meč | 3.1 |
| Dvostruke greške / meč | 2.2 |
| Spašene break lopte | 55.9% |
| Iskorištene break lopte | 10.9% |
| Bodovi na returnu | 37.6% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (42)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.2% |
| Dobiveni 1. servis | 69.4% |
| Dobiveni 2. servis | 49.7% |
| Asovi / meč | 3.1 |
| Dvostruke greške / meč | 2.2 |
| Spašene break lopte | 55.9% |
| Iskorištene break lopte | 10.9% |
| Bodovi na returnu | 37.6% |
| Držanje servisa % | 175% |
| Ukupno bodova | 62.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.2% |
| Dobiveni 1. servis | 71.6% |
| Dobiveni 2. servis | 51.2% |
| Asovi / meč | 2.5 |
| Dvostruke greške / meč | 2.3 |
| Spašene break lopte | 62.5% |
| Iskorištene break lopte | 8.8% |
| Bodovi na returnu | 37.3% |
| Držanje servisa % | 128.5% |
| Ukupno bodova | 66.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 56.4% |
| Dobiveni 1. servis | 69.6% |
| Dobiveni 2. servis | 57.3% |
| Asovi / meč | 2.9 |
| Dvostruke greške / meč | 2.4 |
| Spašene break lopte | 75% |
| Iskorištene break lopte | 6.7% |
| Bodovi na returnu | 39.9% |
| Držanje servisa % | 192.2% |
| Ukupno bodova | 74.2% |
Statistike by Surface
Tvrda (42)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.2% |
| Dobiveni 1. servis | 69.4% |
| Dobiveni 2. servis | 49.7% |
| Asovi / meč | 3.1 |
| Dvostruke greške / meč | 2.2 |
| Spašene break lopte | 55.9% |
| Iskorištene break lopte | 10.9% |
| Bodovi na returnu | 37.6% |