Linda Ševčíková Prognoze, statistike i forma
Rang#814
Nedavna forma
L
W
L
3
Analizirani mečevi
100%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
5.3/10 | |
11:23 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:42 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U22.5 |
6.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Linda Ševčíková – teniske prognoze i statistike
Linda Ševčíková Naš AI algoritam analizirao je 3 mečeva igrača Linda Ševčíková i postigao točnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (53) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 68.2% | 68.3% | 68.3% |
| Dobiveni 1. servis | 68.9% | 68.1% | 68.1% |
| Dobiveni 2. servis | 49.5% | 46.2% | 46.2% |
| Asovi / meč | 3.4 | 2.9 | 1.7 |
| Dvostruke greške / meč | 1.4 | 1.8 | 2.4 |
| Spašene break lopte | 60.7% | 60.3% | 60.3% |
| Iskorištene break lopte | 28.3% | 35.6% | 35.6% |
| Bodovi na returnu | 45.1% | 45.1% | 45.1% |
| Držanje servisa % | 114.9% | 84.7% | 151.5% |
| Ukupno bodova | 67.8% | 60.9% | 60.9% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (16) | Zemlja (33) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 68.3% | - |
| Dobiveni 1. servis | 68.1% | - |
| Dobiveni 2. servis | 46.2% | - |
| Asovi / meč | 3.2 | 0.9 |
| Dvostruke greške / meč | 1.4 | 2.8 |
| Spašene break lopte | 60.3% | - |
| Iskorištene break lopte | 35.6% | - |
| Bodovi na returnu | 43.8% | - |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (53)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 68.3% |
| Dobiveni 1. servis | 68.1% |
| Dobiveni 2. servis | 46.2% |
| Asovi / meč | 1.7 |
| Dvostruke greške / meč | 2.4 |
| Spašene break lopte | 60.3% |
| Iskorištene break lopte | 35.6% |
| Bodovi na returnu | 45.1% |
| Držanje servisa % | 151.5% |
| Ukupno bodova | 60.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 68.3% |
| Dobiveni 1. servis | 68.1% |
| Dobiveni 2. servis | 46.2% |
| Asovi / meč | 2.9 |
| Dvostruke greške / meč | 1.8 |
| Spašene break lopte | 60.3% |
| Iskorištene break lopte | 35.6% |
| Bodovi na returnu | 45.1% |
| Držanje servisa % | 84.7% |
| Ukupno bodova | 60.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 68.2% |
| Dobiveni 1. servis | 68.9% |
| Dobiveni 2. servis | 49.5% |
| Asovi / meč | 3.4 |
| Dvostruke greške / meč | 1.4 |
| Spašene break lopte | 60.7% |
| Iskorištene break lopte | 28.3% |
| Bodovi na returnu | 45.1% |
| Držanje servisa % | 114.9% |
| Ukupno bodova | 67.8% |
Statistike by Surface
Tvrda (16)
Zemlja (33)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 68.3% |
| Dobiveni 1. servis | 68.1% |
| Dobiveni 2. servis | 46.2% |
| Asovi / meč | 3.2 |
| Dvostruke greške / meč | 1.4 |
| Spašene break lopte | 60.3% |
| Iskorištene break lopte | 35.6% |
| Bodovi na returnu | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 0.9 |
| Dvostruke greške / meč | 2.8 |