Luna María Cinalli Prognoze, statistike i forma
Rang#957
Nedavna forma
W
W
W
L
W
11
Analizirani mečevi
36.4%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
620 466 |
2 |
1.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.3/10 | |
14:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 726 |
O20.5 |
6.1/10 | |
16:05 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 166 |
O19.5 |
8.2/10 | |
16:12 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 620 |
1 |
4.8/10 | |
17:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
2 |
6/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 621 |
O19.5 |
6.4/10 | |
19:39 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
O20.5 |
6.2/10 | |
17:07 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
10/10 | |
14:42 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
O16.5 |
1/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
7.8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Luna María Cinalli – teniske prognoze i statistike
Luna María Cinalli Naš AI algoritam analizirao je 11 mečeva igrača Luna María Cinalli i postigao točnost prognoza od preko 36.4%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (25) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | - | 55.4% | 55.4% |
| Dobiveni 1. servis | - | 63.9% | 63.9% |
| Dobiveni 2. servis | - | 37.9% | 37.9% |
| Asovi / meč | 0.6 | 0.6 | 0.6 |
| Dvostruke greške / meč | 4.9 | 4.2 | 3.9 |
| Spašene break lopte | - | 55.6% | 55.6% |
| Iskorištene break lopte | - | 11.1% | 11.1% |
| Bodovi na returnu | 47.8% | 46.9% | 46.9% |
| Držanje servisa % | - | 687.7% | 692.3% |
| Ukupno bodova | 97.2% | 89.2% | 89.2% |
Statistike by Surface
| Stat. | Zemlja (24) |
|---|---|
| Prvi servis % | 55.4% |
| Dobiveni 1. servis | 63.9% |
| Dobiveni 2. servis | 37.9% |
| Asovi / meč | 0.5 |
| Dvostruke greške / meč | 3.9 |
| Spašene break lopte | 55.6% |
| Iskorištene break lopte | 11.1% |
| Bodovi na returnu | 46.9% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (25)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 55.4% |
| Dobiveni 1. servis | 63.9% |
| Dobiveni 2. servis | 37.9% |
| Asovi / meč | 0.6 |
| Dvostruke greške / meč | 3.9 |
| Spašene break lopte | 55.6% |
| Iskorištene break lopte | 11.1% |
| Bodovi na returnu | 46.9% |
| Držanje servisa % | 692.3% |
| Ukupno bodova | 89.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 55.4% |
| Dobiveni 1. servis | 63.9% |
| Dobiveni 2. servis | 37.9% |
| Asovi / meč | 0.6 |
| Dvostruke greške / meč | 4.2 |
| Spašene break lopte | 55.6% |
| Iskorištene break lopte | 11.1% |
| Bodovi na returnu | 46.9% |
| Držanje servisa % | 687.7% |
| Ukupno bodova | 89.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 0.6 |
| Dvostruke greške / meč | 4.9 |
| Bodovi na returnu | 47.8% |
| Ukupno bodova | 97.2% |
Statistike by Surface
Zemlja (24)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 55.4% |
| Dobiveni 1. servis | 63.9% |
| Dobiveni 2. servis | 37.9% |
| Asovi / meč | 0.5 |
| Dvostruke greške / meč | 3.9 |
| Spašene break lopte | 55.6% |
| Iskorištene break lopte | 11.1% |
| Bodovi na returnu | 46.9% |