Mariella Thamm Prognoze, statistike i forma
Rang#606
Nedavna forma
W
W
L
W
L
7
Analizirani mečevi
71.4%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
3/10 | |
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Završeno |
| 1
1
|
|
|
1 |
627 265 |
O20.5 |
4.1/10 | |
18:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
4.2/10 | |
13:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1.7/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
3.4/10 | |
11:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Mariella Thamm – teniske prognoze i statistike
Mariella Thamm Naš AI algoritam analizirao je 7 mečeva igrača Mariella Thamm i postigao točnost prognoza od preko 71.4%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (32) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 61.5% | 60.2% | 60.2% |
| Dobiveni 1. servis | 72.4% | 65.2% | 65.2% |
| Dobiveni 2. servis | 55.8% | 48.5% | 48.5% |
| Asovi / meč | 1.5 | 1.3 | 1.3 |
| Dvostruke greške / meč | 3 | 3.7 | 3.7 |
| Spašene break lopte | 30% | 33.3% | 33.3% |
| Iskorištene break lopte | - | 0% | 0% |
| Bodovi na returnu | 54.8% | 50% | 50% |
| Držanje servisa % | 105.7% | 105.4% | 132.4% |
| Ukupno bodova | 45.3% | 34.1% | 34.1% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (5) | Zemlja (26) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | - | 60.2% |
| Dobiveni 1. servis | - | 65.2% |
| Dobiveni 2. servis | - | 48.5% |
| Asovi / meč | 1 | 1.3 |
| Dvostruke greške / meč | 4.6 | 3.6 |
| Spašene break lopte | - | 33.3% |
| Iskorištene break lopte | - | 0% |
| Bodovi na returnu | - | 50% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (32)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.2% |
| Dobiveni 1. servis | 65.2% |
| Dobiveni 2. servis | 48.5% |
| Asovi / meč | 1.3 |
| Dvostruke greške / meč | 3.7 |
| Spašene break lopte | 33.3% |
| Iskorištene break lopte | 0% |
| Bodovi na returnu | 50% |
| Držanje servisa % | 132.4% |
| Ukupno bodova | 34.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.2% |
| Dobiveni 1. servis | 65.2% |
| Dobiveni 2. servis | 48.5% |
| Asovi / meč | 1.3 |
| Dvostruke greške / meč | 3.7 |
| Spašene break lopte | 33.3% |
| Iskorištene break lopte | 0% |
| Bodovi na returnu | 50% |
| Držanje servisa % | 105.4% |
| Ukupno bodova | 34.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 61.5% |
| Dobiveni 1. servis | 72.4% |
| Dobiveni 2. servis | 55.8% |
| Asovi / meč | 1.5 |
| Dvostruke greške / meč | 3 |
| Spašene break lopte | 30% |
| Bodovi na returnu | 54.8% |
| Držanje servisa % | 105.7% |
| Ukupno bodova | 45.3% |
Statistike by Surface
Tvrda (5)
Zemlja (26)
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 1 |
| Dvostruke greške / meč | 4.6 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.2% |
| Dobiveni 1. servis | 65.2% |
| Dobiveni 2. servis | 48.5% |
| Asovi / meč | 1.3 |
| Dvostruke greške / meč | 3.6 |
| Spašene break lopte | 33.3% |
| Iskorištene break lopte | 0% |
| Bodovi na returnu | 50% |