Matyas Fuele Prognoze, statistike i forma
Rang#762
Dob26
Visina5'11"
Težina172 lb
RukaDešnjak
Nedavna forma
W
L
W
W
W
13
Analizirani mečevi
38.5%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:53 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
U22.5 |
2.8/10 | |
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
3.4/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7.5/10 | |
10:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 736 |
O20.5 |
8/10 | |
12:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.8/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 621 |
O21.5 |
4.6/10 | |
09:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.1/10 | |
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 631 |
1 |
6/10 | |
09:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
45 67 |
2 |
1.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Matyas Fuele – teniske prognoze i statistike
Matyas Fuele je 26-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 762. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 13 mečeva igrača Matyas Fuele i postigao točnost prognoza od preko 38.5%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (34) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 67.2% | 62.8% | 62.8% |
| Dobiveni 1. servis | 51.3% | 58.1% | 58.1% |
| Dobiveni 2. servis | 47.4% | 58.3% | 58.3% |
| Asovi / meč | 2.2 | 2.8 | 2.7 |
| Dvostruke greške / meč | 2 | 2.3 | 2.4 |
| Spašene break lopte | 63.6% | 59.5% | 59.5% |
| Iskorištene break lopte | 12.5% | 34.7% | 34.7% |
| Bodovi na returnu | 42.2% | 43.3% | 43.3% |
| Držanje servisa % | 469% | 154.2% | 182.7% |
| Ukupno bodova | 88.5% | 70.5% | 70.5% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (19) | Zemlja (13) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 61.9% | - |
| Dobiveni 1. servis | 59.8% | - |
| Dobiveni 2. servis | 60.4% | - |
| Asovi / meč | 3.4 | 2 |
| Dvostruke greške / meč | 2.2 | 2.7 |
| Spašene break lopte | 58.1% | - |
| Iskorištene break lopte | 39% | - |
| Bodovi na returnu | 45.3% | 44% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (34)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 62.8% |
| Dobiveni 1. servis | 58.1% |
| Dobiveni 2. servis | 58.3% |
| Asovi / meč | 2.7 |
| Dvostruke greške / meč | 2.4 |
| Spašene break lopte | 59.5% |
| Iskorištene break lopte | 34.7% |
| Bodovi na returnu | 43.3% |
| Držanje servisa % | 182.7% |
| Ukupno bodova | 70.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 62.8% |
| Dobiveni 1. servis | 58.1% |
| Dobiveni 2. servis | 58.3% |
| Asovi / meč | 2.8 |
| Dvostruke greške / meč | 2.3 |
| Spašene break lopte | 59.5% |
| Iskorištene break lopte | 34.7% |
| Bodovi na returnu | 43.3% |
| Držanje servisa % | 154.2% |
| Ukupno bodova | 70.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 67.2% |
| Dobiveni 1. servis | 51.3% |
| Dobiveni 2. servis | 47.4% |
| Asovi / meč | 2.2 |
| Dvostruke greške / meč | 2 |
| Spašene break lopte | 63.6% |
| Iskorištene break lopte | 12.5% |
| Bodovi na returnu | 42.2% |
| Držanje servisa % | 469% |
| Ukupno bodova | 88.5% |
Statistike by Surface
Tvrda (19)
Zemlja (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 61.9% |
| Dobiveni 1. servis | 59.8% |
| Dobiveni 2. servis | 60.4% |
| Asovi / meč | 3.4 |
| Dvostruke greške / meč | 2.2 |
| Spašene break lopte | 58.1% |
| Iskorištene break lopte | 39% |
| Bodovi na returnu | 45.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 2 |
| Dvostruke greške / meč | 2.7 |
| Bodovi na returnu | 44% |