Matyas Kozlovsky Prognoze, statistike i forma
Nedavna forma
W
L
2
Analizirani mečevi
50%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:07 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
2.7/10 | |
10:08 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
2.5/10 |
O igraču Matyas Kozlovsky – teniske prognoze i statistike
Matyas Kozlovsky Naš AI algoritam analizirao je 2 mečeva igrača Matyas Kozlovsky i postigao točnost prognoza od preko 50%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (14) | Zadnjih 52 tjedna (14) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 59.4% | 58.3% | 58.3% |
| Dobiveni 1. servis | 63.2% | 61.9% | 61.9% |
| Dobiveni 2. servis | 53.8% | 53.3% | 53.3% |
| Asovi / meč | 1.5 | 1.4 | 1.4 |
| Dvostruke greške / meč | 2.9 | 2.9 | 2.9 |
| Spašene break lopte | 57.1% | 54.5% | 54.5% |
| Iskorištene break lopte | 39.6% | 26.7% | 26.7% |
| Bodovi na returnu | 44.9% | 40.9% | 40.9% |
| Držanje servisa % | 110% | 92.9% | 92.9% |
| Ukupno bodova | 66.7% | 60.3% | 60.3% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (9) | Zemlja (1) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 58.4% | - |
| Dobiveni 1. servis | 61.1% | - |
| Dobiveni 2. servis | 53.9% | - |
| Asovi / meč | 1.3 | 1 |
| Dvostruke greške / meč | 2.8 | 3 |
| Spašene break lopte | 54.8% | - |
| Iskorištene break lopte | 33.9% | - |
| Bodovi na returnu | 44.3% | - |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (14)
Zadnjih 20 (14)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 58.3% |
| Dobiveni 1. servis | 61.9% |
| Dobiveni 2. servis | 53.3% |
| Asovi / meč | 1.4 |
| Dvostruke greške / meč | 2.9 |
| Spašene break lopte | 54.5% |
| Iskorištene break lopte | 26.7% |
| Bodovi na returnu | 40.9% |
| Držanje servisa % | 92.9% |
| Ukupno bodova | 60.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 58.3% |
| Dobiveni 1. servis | 61.9% |
| Dobiveni 2. servis | 53.3% |
| Asovi / meč | 1.4 |
| Dvostruke greške / meč | 2.9 |
| Spašene break lopte | 54.5% |
| Iskorištene break lopte | 26.7% |
| Bodovi na returnu | 40.9% |
| Držanje servisa % | 92.9% |
| Ukupno bodova | 60.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 59.4% |
| Dobiveni 1. servis | 63.2% |
| Dobiveni 2. servis | 53.8% |
| Asovi / meč | 1.5 |
| Dvostruke greške / meč | 2.9 |
| Spašene break lopte | 57.1% |
| Iskorištene break lopte | 39.6% |
| Bodovi na returnu | 44.9% |
| Držanje servisa % | 110% |
| Ukupno bodova | 66.7% |
Statistike by Surface
Tvrda (9)
Zemlja (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 58.4% |
| Dobiveni 1. servis | 61.1% |
| Dobiveni 2. servis | 53.9% |
| Asovi / meč | 1.3 |
| Dvostruke greške / meč | 2.8 |
| Spašene break lopte | 54.8% |
| Iskorištene break lopte | 33.9% |
| Bodovi na returnu | 44.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 1 |
| Dvostruke greške / meč | 3 |