Nauhany Vitoria Leme Da Silva Prognoze, statistike i forma
Rang#657
Nedavna forma
W
W
W
L
L
5
Analizirani mečevi
80%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:20 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
U22.5 |
3.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:15 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 646 |
2 |
7.5/10 | |
12:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
O20.5 |
6.1/10 | |
14:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 262 |
1 |
8/10 | |
09:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.6/10 |
O igraču Nauhany Vitoria Leme Da Silva – teniske prognoze i statistike
Nauhany Vitoria Leme Da Silva Naš AI algoritam analizirao je 5 mečeva igrača Nauhany Vitoria Leme Da Silva i postigao točnost prognoza od preko 80%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (15) | Zadnjih 52 tjedna (15) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 62.7% | 59.5% | 59.5% |
| Dobiveni 1. servis | 57.7% | 60.6% | 60.6% |
| Dobiveni 2. servis | 40% | 41.1% | 41.1% |
| Asovi / meč | 2.2 | 2.3 | 2.3 |
| Dvostruke greške / meč | 4 | 4.5 | 4.5 |
| Spašene break lopte | 63.8% | 60% | 60% |
| Iskorištene break lopte | 34% | 35.3% | 35.3% |
| Bodovi na returnu | 39.1% | 41% | 41% |
| Držanje servisa % | 64.1% | 62.8% | 62.8% |
| Ukupno bodova | 45.7% | 47.1% | 47.1% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (4) | Zemlja (6) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 63.9% | 51.7% |
| Dobiveni 1. servis | 61.6% | 58.2% |
| Dobiveni 2. servis | 45.5% | 35.3% |
| Asovi / meč | 3 | 1.7 |
| Dvostruke greške / meč | 3.8 | 5.2 |
| Spašene break lopte | 65.1% | 51.9% |
| Iskorištene break lopte | 37.2% | 32% |
| Bodovi na returnu | 41.7% | 39.7% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (15)
Zadnjih 20 (15)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 59.5% |
| Dobiveni 1. servis | 60.6% |
| Dobiveni 2. servis | 41.1% |
| Asovi / meč | 2.3 |
| Dvostruke greške / meč | 4.5 |
| Spašene break lopte | 60% |
| Iskorištene break lopte | 35.3% |
| Bodovi na returnu | 41% |
| Držanje servisa % | 62.8% |
| Ukupno bodova | 47.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 59.5% |
| Dobiveni 1. servis | 60.6% |
| Dobiveni 2. servis | 41.1% |
| Asovi / meč | 2.3 |
| Dvostruke greške / meč | 4.5 |
| Spašene break lopte | 60% |
| Iskorištene break lopte | 35.3% |
| Bodovi na returnu | 41% |
| Držanje servisa % | 62.8% |
| Ukupno bodova | 47.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 62.7% |
| Dobiveni 1. servis | 57.7% |
| Dobiveni 2. servis | 40% |
| Asovi / meč | 2.2 |
| Dvostruke greške / meč | 4 |
| Spašene break lopte | 63.8% |
| Iskorištene break lopte | 34% |
| Bodovi na returnu | 39.1% |
| Držanje servisa % | 64.1% |
| Ukupno bodova | 45.7% |
Statistike by Surface
Tvrda (4)
Zemlja (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 63.9% |
| Dobiveni 1. servis | 61.6% |
| Dobiveni 2. servis | 45.5% |
| Asovi / meč | 3 |
| Dvostruke greške / meč | 3.8 |
| Spašene break lopte | 65.1% |
| Iskorištene break lopte | 37.2% |
| Bodovi na returnu | 41.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 51.7% |
| Dobiveni 1. servis | 58.2% |
| Dobiveni 2. servis | 35.3% |
| Asovi / meč | 1.7 |
| Dvostruke greške / meč | 5.2 |
| Spašene break lopte | 51.9% |
| Iskorištene break lopte | 32% |
| Bodovi na returnu | 39.7% |