Noritaka Koizumi Prognoze, statistike i forma
Nedavna forma
L
W
L
3
Analizirani mečevi
100%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.4/10 | |
05:44 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
731 666 |
2 |
7.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Noritaka Koizumi – teniske prognoze i statistike
Noritaka Koizumi Naš AI algoritam analizirao je 3 mečeva igrača Noritaka Koizumi i postigao točnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (26) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 76.2% | 69.4% | 68.3% |
| Dobiveni 1. servis | 61% | 58.9% | 59.7% |
| Dobiveni 2. servis | 35.9% | 45.8% | 47% |
| Asovi / meč | 1.3 | 1.1 | 1.2 |
| Dvostruke greške / meč | 1.7 | 1.7 | 2.1 |
| Spašene break lopte | 52.8% | 54% | 51.6% |
| Iskorištene break lopte | 41.5% | 39.6% | 41.7% |
| Bodovi na returnu | 37.9% | 41.5% | 43.1% |
| Držanje servisa % | 140.9% | 82% | 84.1% |
| Ukupno bodova | 78.8% | 64.4% | 62.7% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (24) | Zemlja (2) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 68.3% | - |
| Dobiveni 1. servis | 59.7% | - |
| Dobiveni 2. servis | 47% | - |
| Asovi / meč | 1.2 | 1.5 |
| Dvostruke greške / meč | 2 | 3 |
| Spašene break lopte | 51.6% | - |
| Iskorištene break lopte | 41.7% | - |
| Bodovi na returnu | 43.1% | - |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (26)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 68.3% |
| Dobiveni 1. servis | 59.7% |
| Dobiveni 2. servis | 47% |
| Asovi / meč | 1.2 |
| Dvostruke greške / meč | 2.1 |
| Spašene break lopte | 51.6% |
| Iskorištene break lopte | 41.7% |
| Bodovi na returnu | 43.1% |
| Držanje servisa % | 84.1% |
| Ukupno bodova | 62.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 69.4% |
| Dobiveni 1. servis | 58.9% |
| Dobiveni 2. servis | 45.8% |
| Asovi / meč | 1.1 |
| Dvostruke greške / meč | 1.7 |
| Spašene break lopte | 54% |
| Iskorištene break lopte | 39.6% |
| Bodovi na returnu | 41.5% |
| Držanje servisa % | 82% |
| Ukupno bodova | 64.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 76.2% |
| Dobiveni 1. servis | 61% |
| Dobiveni 2. servis | 35.9% |
| Asovi / meč | 1.3 |
| Dvostruke greške / meč | 1.7 |
| Spašene break lopte | 52.8% |
| Iskorištene break lopte | 41.5% |
| Bodovi na returnu | 37.9% |
| Držanje servisa % | 140.9% |
| Ukupno bodova | 78.8% |
Statistike by Surface
Tvrda (24)
Zemlja (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 68.3% |
| Dobiveni 1. servis | 59.7% |
| Dobiveni 2. servis | 47% |
| Asovi / meč | 1.2 |
| Dvostruke greške / meč | 2 |
| Spašene break lopte | 51.6% |
| Iskorištene break lopte | 41.7% |
| Bodovi na returnu | 43.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 1.5 |
| Dvostruke greške / meč | 3 |