Pilar Beveraggi Lespiau Prognoze, statistike i forma
Rang#1251
Nedavna forma
L
L
L
L
L
3
Analizirani mečevi
100%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.2/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
|
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
|
||
13:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
O igraču Pilar Beveraggi Lespiau – teniske prognoze i statistike
Pilar Beveraggi Lespiau Naš AI algoritam analizirao je 3 mečeva igrača Pilar Beveraggi Lespiau i postigao točnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (23) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | - | 63.3% | 63.3% |
| Dobiveni 1. servis | - | 57.9% | 57.9% |
| Dobiveni 2. servis | - | 42.2% | 42.2% |
| Asovi / meč | 0.2 | 0.5 | 0.4 |
| Dvostruke greške / meč | 4.4 | 3.9 | 4 |
| Spašene break lopte | - | 38.6% | 38.6% |
| Iskorištene break lopte | - | 56.1% | 56.1% |
| Bodovi na returnu | 38.2% | 48.6% | 48.6% |
| Držanje servisa % | - | 101.1% | 126.6% |
| Ukupno bodova | 75.2% | 56.5% | 56.5% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (3) | Zemlja (19) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | - | 63.3% |
| Dobiveni 1. servis | - | 57.9% |
| Dobiveni 2. servis | - | 42.2% |
| Asovi / meč | 0 | 0.5 |
| Dvostruke greške / meč | 1.3 | 4.3 |
| Spašene break lopte | - | 38.6% |
| Iskorištene break lopte | - | 56.1% |
| Bodovi na returnu | - | 48.6% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (23)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 63.3% |
| Dobiveni 1. servis | 57.9% |
| Dobiveni 2. servis | 42.2% |
| Asovi / meč | 0.4 |
| Dvostruke greške / meč | 4 |
| Spašene break lopte | 38.6% |
| Iskorištene break lopte | 56.1% |
| Bodovi na returnu | 48.6% |
| Držanje servisa % | 126.6% |
| Ukupno bodova | 56.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 63.3% |
| Dobiveni 1. servis | 57.9% |
| Dobiveni 2. servis | 42.2% |
| Asovi / meč | 0.5 |
| Dvostruke greške / meč | 3.9 |
| Spašene break lopte | 38.6% |
| Iskorištene break lopte | 56.1% |
| Bodovi na returnu | 48.6% |
| Držanje servisa % | 101.1% |
| Ukupno bodova | 56.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 0.2 |
| Dvostruke greške / meč | 4.4 |
| Bodovi na returnu | 38.2% |
| Ukupno bodova | 75.2% |
Statistike by Surface
Tvrda (3)
Zemlja (19)
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 0 |
| Dvostruke greške / meč | 1.3 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 63.3% |
| Dobiveni 1. servis | 57.9% |
| Dobiveni 2. servis | 42.2% |
| Asovi / meč | 0.5 |
| Dvostruke greške / meč | 4.3 |
| Spašene break lopte | 38.6% |
| Iskorištene break lopte | 56.1% |
| Bodovi na returnu | 48.6% |