Qian Sun Prognoze, statistike i forma
Rang#929
Dob24
Visina6'2"
Težina172 lb
RukaDešnjak
Nedavna forma
L
L
L
L
L
7
Analizirani mečevi
71.4%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 164 |
1 |
8.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:40 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 464 |
O20.5 |
8.5/10 | |
02:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4/10 | |
02:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 636 |
O20.5 |
7.1/10 |
O igraču Qian Sun – teniske prognoze i statistike
Qian Sun je 24-godišnji profesionalni tenisač, dešnjak, trenutno na 929. mjestu svjetske rang-liste. Naš AI algoritam analizirao je 7 mečeva igrača Qian Sun i postigao točnost prognoza od preko 71.4%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (35) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 69.6% | 62.3% | 62.3% |
| Dobiveni 1. servis | 71.3% | 67.8% | 67.8% |
| Dobiveni 2. servis | 40.8% | 41.6% | 41.6% |
| Asovi / meč | 6.4 | 6 | 5.4 |
| Dvostruke greške / meč | 4 | 5.1 | 4.4 |
| Spašene break lopte | 70.8% | 67.4% | 67.4% |
| Iskorištene break lopte | 11.4% | 13.8% | 13.8% |
| Bodovi na returnu | 38.4% | 38.7% | 38.7% |
| Držanje servisa % | 176% | 150.6% | 234.7% |
| Ukupno bodova | 74% | 67.8% | 67.8% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (34) |
|---|---|
| Prvi servis % | 61.2% |
| Dobiveni 1. servis | 67.3% |
| Dobiveni 2. servis | 39.6% |
| Asovi / meč | 5.4 |
| Dvostruke greške / meč | 4.4 |
| Spašene break lopte | 68.4% |
| Iskorištene break lopte | 16.7% |
| Bodovi na returnu | 39.4% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (35)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 62.3% |
| Dobiveni 1. servis | 67.8% |
| Dobiveni 2. servis | 41.6% |
| Asovi / meč | 5.4 |
| Dvostruke greške / meč | 4.4 |
| Spašene break lopte | 67.4% |
| Iskorištene break lopte | 13.8% |
| Bodovi na returnu | 38.7% |
| Držanje servisa % | 234.7% |
| Ukupno bodova | 67.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 62.3% |
| Dobiveni 1. servis | 67.8% |
| Dobiveni 2. servis | 41.6% |
| Asovi / meč | 6 |
| Dvostruke greške / meč | 5.1 |
| Spašene break lopte | 67.4% |
| Iskorištene break lopte | 13.8% |
| Bodovi na returnu | 38.7% |
| Držanje servisa % | 150.6% |
| Ukupno bodova | 67.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 69.6% |
| Dobiveni 1. servis | 71.3% |
| Dobiveni 2. servis | 40.8% |
| Asovi / meč | 6.4 |
| Dvostruke greške / meč | 4 |
| Spašene break lopte | 70.8% |
| Iskorištene break lopte | 11.4% |
| Bodovi na returnu | 38.4% |
| Držanje servisa % | 176% |
| Ukupno bodova | 74% |
Statistike by Surface
Tvrda (34)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 61.2% |
| Dobiveni 1. servis | 67.3% |
| Dobiveni 2. servis | 39.6% |
| Asovi / meč | 5.4 |
| Dvostruke greške / meč | 4.4 |
| Spašene break lopte | 68.4% |
| Iskorištene break lopte | 16.7% |
| Bodovi na returnu | 39.4% |