Početna Tip dana Svi mečevi Generator listića
Turniri
Napredak Kako funkcionira
RM Rebecca Marino
CA WTA · Rang #339

Rebecca Marino

35god. 1.83 m Dešnjakinja #38Najviši rang
80%Točnost
5
Analizirani mečevi
Nedavna forma
LWWLW
Nedavni i nadolazeći mečevi Dodirnite meč za potpunu analizu
Omjer po podlozi
Tvrda
3-2
Ukupno 3-2
Naš AI u ovim mečevima 4 od 5 točno

Iz mečeva u našoj bazi podataka

O igraču Rebecca Marino

Rebecca Marino je 35-godišnja profesionalna tenisačica, dešnjakinja, trenutno na 339. mjestu svjetske rang-liste. To je ispod najboljeg plasmana u karijeri — br. 38. Servis je glavno oružje: na prvom servisu osvaja 72.8 % poena, a aseva po meču — 7.9. Na returnu osvaja 43.9 % poena i iskorištava 52.9 % break lopti. Gotovo cijeli omjer dolazi s jedne podloge — tvrda podloga (3-2).

Trenutna forma je neujednačena — 3:2 u posljednjim odigranim mečevima. Mečeva s Rebecca Marino naš AI ocijenio je 5 i točno pogodio 4 — uspješnost 80 %. Prognoze obuhvaćaju pobjednika i rezultat meča te statistiku servisa, returna i break lopti. Završene prognoze ostaju vidljive pa se omjer može provjeriti u svakom trenutku. Posljednje pojavljivanje u našim podacima: WTA Toronto Canada.

Najčešća pitanja

Kojom rukom igra Rebecca Marino?+

Rebecca Marino igra kao dešnjakinja, dob: 35.

Koje mjesto na ljestvici zauzima Rebecca Marino?+

Rebecca Marino zauzima 339. mjesto na WTA ljestvici, a najbolji plasman u karijeri je 38.

Koliko su točne AI prognoze za Rebecca Marino?+

Mečeva s Rebecca Marino naš model ocijenio je 5 i točno pogodio 4 — uspješnost 80 %. Svaka završena prognoza ostaje na stranici pa se brojka može provjeriti.