Ruslan Tiukaev Prognoze, statistike i forma
Rang#1026
Dob20
Nedavna forma
L
L
L
L
L
5
Analizirani mečevi
60%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:15 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
8.8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:20 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
267 636 |
O19.5 |
8.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.3/10 | |
08:30 Završeno |
| 2
1
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
6.5/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Ruslan Tiukaev – teniske prognoze i statistike
Ruslan Tiukaev je 20-godišnji profesionalni tenisač. Naš AI algoritam analizirao je 5 mečeva igrača Ruslan Tiukaev i postigao točnost prognoza od preko 60%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (27) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 67.7% | 64.4% | 64.4% |
| Dobiveni 1. servis | 56% | 61.7% | 61.7% |
| Dobiveni 2. servis | 37.5% | 34.6% | 34.6% |
| Asovi / meč | 1.8 | 1.7 | 1.7 |
| Dvostruke greške / meč | 5.6 | 6.3 | 5.8 |
| Spašene break lopte | 58.8% | 60% | 60% |
| Iskorištene break lopte | 19% | 29.4% | 29.4% |
| Bodovi na returnu | 38.2% | 50.8% | 50.8% |
| Držanje servisa % | 83.9% | 138.8% | 259.4% |
| Ukupno bodova | 44.1% | 51.5% | 51.5% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (17) | Zemlja (8) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 60% | 67.7% |
| Dobiveni 1. servis | 70.2% | 56% |
| Dobiveni 2. servis | 31.6% | 37.5% |
| Asovi / meč | 1.7 | 1.8 |
| Dvostruke greške / meč | 6.4 | 3.9 |
| Spašene break lopte | 66.7% | 58.8% |
| Iskorištene break lopte | 46.2% | 19% |
| Bodovi na returnu | 74.2% | 38.2% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (27)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 64.4% |
| Dobiveni 1. servis | 61.7% |
| Dobiveni 2. servis | 34.6% |
| Asovi / meč | 1.7 |
| Dvostruke greške / meč | 5.8 |
| Spašene break lopte | 60% |
| Iskorištene break lopte | 29.4% |
| Bodovi na returnu | 50.8% |
| Držanje servisa % | 259.4% |
| Ukupno bodova | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 64.4% |
| Dobiveni 1. servis | 61.7% |
| Dobiveni 2. servis | 34.6% |
| Asovi / meč | 1.7 |
| Dvostruke greške / meč | 6.3 |
| Spašene break lopte | 60% |
| Iskorištene break lopte | 29.4% |
| Bodovi na returnu | 50.8% |
| Držanje servisa % | 138.8% |
| Ukupno bodova | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 67.7% |
| Dobiveni 1. servis | 56% |
| Dobiveni 2. servis | 37.5% |
| Asovi / meč | 1.8 |
| Dvostruke greške / meč | 5.6 |
| Spašene break lopte | 58.8% |
| Iskorištene break lopte | 19% |
| Bodovi na returnu | 38.2% |
| Držanje servisa % | 83.9% |
| Ukupno bodova | 44.1% |
Statistike by Surface
Tvrda (17)
Zemlja (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60% |
| Dobiveni 1. servis | 70.2% |
| Dobiveni 2. servis | 31.6% |
| Asovi / meč | 1.7 |
| Dvostruke greške / meč | 6.4 |
| Spašene break lopte | 66.7% |
| Iskorištene break lopte | 46.2% |
| Bodovi na returnu | 74.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 67.7% |
| Dobiveni 1. servis | 56% |
| Dobiveni 2. servis | 37.5% |
| Asovi / meč | 1.8 |
| Dvostruke greške / meč | 3.9 |
| Spašene break lopte | 58.8% |
| Iskorištene break lopte | 19% |
| Bodovi na returnu | 38.2% |