Sarah Ye Prognoze, statistike i forma
Nedavna forma
L
1
Analizirani mečevi
100%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4.7/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Sarah Ye – teniske prognoze i statistike
Sarah Ye Naš AI algoritam analizirao je 1 mečeva igrača Sarah Ye i postigao točnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (19) | Zadnjih 52 tjedna (19) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 62.4% | 59% | 59% |
| Dobiveni 1. servis | 68.3% | 64% | 64% |
| Dobiveni 2. servis | 52.6% | 47.6% | 47.6% |
| Asovi / meč | 0.6 | 0.7 | 0.7 |
| Dvostruke greške / meč | 3.9 | 3.5 | 3.5 |
| Spašene break lopte | 75% | 61.7% | 61.7% |
| Iskorištene break lopte | - | - | - |
| Bodovi na returnu | 44.6% | 44.6% | 44.6% |
| Držanje servisa % | 309.9% | 90.2% | 90.2% |
| Ukupno bodova | 84% | 37.1% | 37.1% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (12) | Zemlja (7) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 59% | - |
| Dobiveni 1. servis | 64% | - |
| Dobiveni 2. servis | 47.6% | - |
| Asovi / meč | 0.9 | 0.4 |
| Dvostruke greške / meč | 3.4 | 3.6 |
| Spašene break lopte | 61.7% | - |
| Iskorištene break lopte | - | - |
| Bodovi na returnu | - | 44.6% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (19)
Zadnjih 20 (19)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 59% |
| Dobiveni 1. servis | 64% |
| Dobiveni 2. servis | 47.6% |
| Asovi / meč | 0.7 |
| Dvostruke greške / meč | 3.5 |
| Spašene break lopte | 61.7% |
| Bodovi na returnu | 44.6% |
| Držanje servisa % | 90.2% |
| Ukupno bodova | 37.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 59% |
| Dobiveni 1. servis | 64% |
| Dobiveni 2. servis | 47.6% |
| Asovi / meč | 0.7 |
| Dvostruke greške / meč | 3.5 |
| Spašene break lopte | 61.7% |
| Bodovi na returnu | 44.6% |
| Držanje servisa % | 90.2% |
| Ukupno bodova | 37.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 62.4% |
| Dobiveni 1. servis | 68.3% |
| Dobiveni 2. servis | 52.6% |
| Asovi / meč | 0.6 |
| Dvostruke greške / meč | 3.9 |
| Spašene break lopte | 75% |
| Bodovi na returnu | 44.6% |
| Držanje servisa % | 309.9% |
| Ukupno bodova | 84% |
Statistike by Surface
Tvrda (12)
Zemlja (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 59% |
| Dobiveni 1. servis | 64% |
| Dobiveni 2. servis | 47.6% |
| Asovi / meč | 0.9 |
| Dvostruke greške / meč | 3.4 |
| Spašene break lopte | 61.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 0.4 |
| Dvostruke greške / meč | 3.6 |
| Bodovi na returnu | 44.6% |