Selina Atay Prognoze, statistike i forma
Rang#1057
Nedavna forma
L
W
L
L
W
10
Analizirani mečevi
90%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U21.5 |
5.5/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
621 366 |
2 |
6.1/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 20 |
1 |
3/10 | |
11:51 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
2.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 | |
10:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
6.5/10 | |
10:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
8/10 | |
08:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
|
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
8/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
8.9/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Selina Atay – teniske prognoze i statistike
Selina Atay Naš AI algoritam analizirao je 10 mečeva igrača Selina Atay i postigao točnost prognoza od preko 90%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (20) | Zadnjih 52 tjedna (31) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 51.1% | 60.2% | 60.2% |
| Dobiveni 1. servis | 41.7% | 54.4% | 54.4% |
| Dobiveni 2. servis | 26.1% | 31.1% | 31.1% |
| Asovi / meč | 0 | 0 | 0.1 |
| Dvostruke greške / meč | 2.3 | 2 | 2.2 |
| Spašene break lopte | 46.2% | 50% | 50% |
| Iskorištene break lopte | 16.7% | 12.5% | 12.5% |
| Bodovi na returnu | 44.8% | 43.5% | 43.5% |
| Držanje servisa % | 680.9% | 334.5% | 458.4% |
| Ukupno bodova | 92.5% | 84.6% | 84.6% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (25) | Zemlja (4) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | 66.7% | 51.1% |
| Dobiveni 1. servis | 61.4% | 41.7% |
| Dobiveni 2. servis | 36.4% | 26.1% |
| Asovi / meč | 0.2 | 0 |
| Dvostruke greške / meč | 2.1 | 1.8 |
| Spašene break lopte | 55.6% | 46.2% |
| Iskorištene break lopte | 10% | 16.7% |
| Bodovi na returnu | 44.5% | 34.2% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (31)
Zadnjih 20 (20)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.2% |
| Dobiveni 1. servis | 54.4% |
| Dobiveni 2. servis | 31.1% |
| Asovi / meč | 0.1 |
| Dvostruke greške / meč | 2.2 |
| Spašene break lopte | 50% |
| Iskorištene break lopte | 12.5% |
| Bodovi na returnu | 43.5% |
| Držanje servisa % | 458.4% |
| Ukupno bodova | 84.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.2% |
| Dobiveni 1. servis | 54.4% |
| Dobiveni 2. servis | 31.1% |
| Asovi / meč | 0 |
| Dvostruke greške / meč | 2 |
| Spašene break lopte | 50% |
| Iskorištene break lopte | 12.5% |
| Bodovi na returnu | 43.5% |
| Držanje servisa % | 334.5% |
| Ukupno bodova | 84.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 51.1% |
| Dobiveni 1. servis | 41.7% |
| Dobiveni 2. servis | 26.1% |
| Asovi / meč | 0 |
| Dvostruke greške / meč | 2.3 |
| Spašene break lopte | 46.2% |
| Iskorištene break lopte | 16.7% |
| Bodovi na returnu | 44.8% |
| Držanje servisa % | 680.9% |
| Ukupno bodova | 92.5% |
Statistike by Surface
Tvrda (25)
Zemlja (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 66.7% |
| Dobiveni 1. servis | 61.4% |
| Dobiveni 2. servis | 36.4% |
| Asovi / meč | 0.2 |
| Dvostruke greške / meč | 2.1 |
| Spašene break lopte | 55.6% |
| Iskorištene break lopte | 10% |
| Bodovi na returnu | 44.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 51.1% |
| Dobiveni 1. servis | 41.7% |
| Dobiveni 2. servis | 26.1% |
| Asovi / meč | 0 |
| Dvostruke greške / meč | 1.8 |
| Spašene break lopte | 46.2% |
| Iskorištene break lopte | 16.7% |
| Bodovi na returnu | 34.2% |