Sergio Planella Hernandez Prognoze, statistike i forma
Rang#1479
Dob18
Nedavna forma
L
W
L
W
L
8
Analizirani mečevi
62.5%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:06 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
564 726 |
O18.5 |
8.2/10 | |
12:08 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Završeno |
| 1
2
|
|
|
2 |
721 566 |
O17.5 |
7.6/10 | |
09:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U21.5 |
3.3/10 |
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Završeno |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
4.4/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Završeno |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:15 Završeno |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:15 Završeno |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 266 |
O20.5 |
7.3/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Sergio Planella Hernandez – teniske prognoze i statistike
Sergio Planella Hernandez je 18-godišnji profesionalni tenisač. Naš AI algoritam analizirao je 8 mečeva igrača Sergio Planella Hernandez i postigao točnost prognoza od preko 62.5%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (19) | Zadnjih 52 tjedna (19) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | - | 60.7% | 60.7% |
| Dobiveni 1. servis | - | 59.5% | 59.5% |
| Dobiveni 2. servis | - | 33.3% | 33.3% |
| Asovi / meč | 1.3 | 1.4 | 1.4 |
| Dvostruke greške / meč | 4 | 3.5 | 3.5 |
| Spašene break lopte | - | 54.5% | 54.5% |
| Iskorištene break lopte | - | 22.2% | 22.2% |
| Bodovi na returnu | 42.5% | 41.8% | 41.8% |
| Držanje servisa % | - | 695.1% | 695.1% |
| Ukupno bodova | 111.7% | 95.4% | 95.4% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (2) | Zemlja (17) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | - | 60.7% |
| Dobiveni 1. servis | - | 59.5% |
| Dobiveni 2. servis | - | 33.3% |
| Asovi / meč | 2.5 | 1.2 |
| Dvostruke greške / meč | 4 | 3.5 |
| Spašene break lopte | - | 54.5% |
| Iskorištene break lopte | - | 22.2% |
| Bodovi na returnu | - | 41.8% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (19)
Zadnjih 20 (19)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.7% |
| Dobiveni 1. servis | 59.5% |
| Dobiveni 2. servis | 33.3% |
| Asovi / meč | 1.4 |
| Dvostruke greške / meč | 3.5 |
| Spašene break lopte | 54.5% |
| Iskorištene break lopte | 22.2% |
| Bodovi na returnu | 41.8% |
| Držanje servisa % | 695.1% |
| Ukupno bodova | 95.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.7% |
| Dobiveni 1. servis | 59.5% |
| Dobiveni 2. servis | 33.3% |
| Asovi / meč | 1.4 |
| Dvostruke greške / meč | 3.5 |
| Spašene break lopte | 54.5% |
| Iskorištene break lopte | 22.2% |
| Bodovi na returnu | 41.8% |
| Držanje servisa % | 695.1% |
| Ukupno bodova | 95.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 1.3 |
| Dvostruke greške / meč | 4 |
| Bodovi na returnu | 42.5% |
| Ukupno bodova | 111.7% |
Statistike by Surface
Tvrda (2)
Zemlja (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 2.5 |
| Dvostruke greške / meč | 4 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 60.7% |
| Dobiveni 1. servis | 59.5% |
| Dobiveni 2. servis | 33.3% |
| Asovi / meč | 1.2 |
| Dvostruke greške / meč | 3.5 |
| Spašene break lopte | 54.5% |
| Iskorištene break lopte | 22.2% |
| Bodovi na returnu | 41.8% |