Valentino Conte Prognoze, statistike i forma
Nedavna forma
L
1
Analizirani mečevi
100%
Točnost prognoza
Tenis prognoze
Pokreće 
| Datum | Meč | Rezultat | 1 | 2 | TIP | PRED. REZ. | BEST TIP | POUZD. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Završeno |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.6/10 |
Sat
Meč
Best Tip
Pouzd.
O igraču Valentino Conte – teniske prognoze i statistike
Valentino Conte Naš AI algoritam analizirao je 1 mečeva igrača Valentino Conte i postigao točnost prognoza od preko 100%. Ova stranica nudi AI-generirane prognoze za nadolazeće mečeve — uključujući pobjednika meča i rezultat — kao i detaljne statistike o servisu, returnu i konverziji break poena.
Iako su aktivne prognoze dostupne isključivo pretplatnicima, jamčimo potpunu transparentnost: svi rezultati završenih mečeva ostaju vidljivi kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu povijest.
Statistike servisa & Statistike returna
| Stat. | Zadnjih 10 (10) | Zadnjih 20 (13) | Zadnjih 52 tjedna (13) |
|---|---|---|---|
| Prvi servis % | 70.1% | 75.3% | 75.3% |
| Dobiveni 1. servis | 55.6% | 56.3% | 56.3% |
| Dobiveni 2. servis | 42% | 41.6% | 41.6% |
| Asovi / meč | 0.3 | 0.2 | 0.2 |
| Dvostruke greške / meč | 2.3 | 2.5 | 2.5 |
| Spašene break lopte | 51.9% | 55.6% | 55.6% |
| Iskorištene break lopte | 48% | 51.9% | 51.9% |
| Bodovi na returnu | 48.3% | 50.1% | 50.1% |
| Držanje servisa % | 126.9% | 87.5% | 87.5% |
| Ukupno bodova | 72.2% | 64.8% | 64.8% |
Statistike by Surface
| Stat. | Tvrda (1) | Zemlja (12) |
|---|---|---|
| Prvi servis % | - | 75.3% |
| Dobiveni 1. servis | - | 56.3% |
| Dobiveni 2. servis | - | 41.6% |
| Asovi / meč | 1 | 0.2 |
| Dvostruke greške / meč | 2 | 2.5 |
| Spašene break lopte | - | 55.6% |
| Iskorištene break lopte | - | 51.9% |
| Bodovi na returnu | 36.8% | 52.2% |
Statistike servisa & Statistike returna
Zadnjih 52 tjedna (13)
Zadnjih 20 (13)
Zadnjih 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 75.3% |
| Dobiveni 1. servis | 56.3% |
| Dobiveni 2. servis | 41.6% |
| Asovi / meč | 0.2 |
| Dvostruke greške / meč | 2.5 |
| Spašene break lopte | 55.6% |
| Iskorištene break lopte | 51.9% |
| Bodovi na returnu | 50.1% |
| Držanje servisa % | 87.5% |
| Ukupno bodova | 64.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 75.3% |
| Dobiveni 1. servis | 56.3% |
| Dobiveni 2. servis | 41.6% |
| Asovi / meč | 0.2 |
| Dvostruke greške / meč | 2.5 |
| Spašene break lopte | 55.6% |
| Iskorištene break lopte | 51.9% |
| Bodovi na returnu | 50.1% |
| Držanje servisa % | 87.5% |
| Ukupno bodova | 64.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 70.1% |
| Dobiveni 1. servis | 55.6% |
| Dobiveni 2. servis | 42% |
| Asovi / meč | 0.3 |
| Dvostruke greške / meč | 2.3 |
| Spašene break lopte | 51.9% |
| Iskorištene break lopte | 48% |
| Bodovi na returnu | 48.3% |
| Držanje servisa % | 126.9% |
| Ukupno bodova | 72.2% |
Statistike by Surface
Tvrda (1)
Zemlja (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| Asovi / meč | 1 |
| Dvostruke greške / meč | 2 |
| Bodovi na returnu | 36.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Prvi servis % | 75.3% |
| Dobiveni 1. servis | 56.3% |
| Dobiveni 2. servis | 41.6% |
| Asovi / meč | 0.2 |
| Dvostruke greške / meč | 2.5 |
| Spašene break lopte | 55.6% |
| Iskorištene break lopte | 51.9% |
| Bodovi na returnu | 52.2% |